Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Aglareth - Ovális alakú csillámos medál/kulcstartó

Aglareth - Ovális alakú csillámos medál/kulcstartó leírása

késztermék, azonnal szállítható

25 mm-es ovális alakú medál műgyantából, benne csillámporral.
A medált én készítettem epoxy műgyanta és zöld csillámpor felhasználásával, ehhez készen vettem láncot, amiből lehet választani.
A műgyanta különlegessége abban rejlik, hogy az üveg hatását kelti, mégsem törékeny. Viselésekor fényesedik, így idővel még szebb lesz.
Kérheted különböző színű organza lánccal, ezüst színű keresztszemes lánccal, csúszócsomós műbőrrel, illetve kulcstartóként (ezt a rendelésnél kérlek írd meg, és küldöm a választható színeket).

Figyelem: alkohol tartalmú anyaggal (pl. parfümpermet bőrre fújva), tisztítószerrel nem érintkezhet, mert felülette matt lesz.

Aglareth - Ovális alakú csillámos medál/kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: Dolorien
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2891025

feltöltve
2017. augusztus 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Aglareth - Ovális alakú csillámos medál/kulcstartó szállítása

A terméket átveheted személyesen Dorogon, illetve postai úton. Minden postai küldeményt ajánlottan, pufi borítékban adok fel, így óvom az esetleges sérülésektől.
Nyaklánc, kulcstartó vagy bármilyen plusz szerelékkel ellátott terméknél, ha a lánc, karika, stb. sérülten érkezik, azt kérlek jelezd üzenetben, és kicserélem, mivel ezek nem általam készültek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Aglareth - Ovális alakú csillámos medál/kulcstartó alkotója: Dolorien

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek