Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Toll ihlette fülbevaló

Toll ihlette fülbevaló leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

A természet szerelmesinek!Toll mintázatú,arany akrillal megfestett függők.
Mérete: 6x2 cm+1,5 cm akasztó

Toll ihlette fülbevaló jellemzői

képzőművész termék, készítette: BeuArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

színek

termékkód
2806010

feltöltve
2017. augusztus 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Toll ihlette fülbevaló szállítása

A megvásárolt árut minden esetben ajánlott levélként vagy csomagként postázom. Személyes átvételre is van lehetőség előzetes egyeztetés alapján. Több termék vásárlása esetén a postaköltség változhat, a mindenkori postai díjszabás alapján számolom ki(ezt egyeztetünk).
A megvásárolt terméket 5 munkanapon belül kérném átvenni vagy az árát utalni!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Levélpostai küldemény előre utalással ajánlottan 445 Ft 590 Ft

Toll ihlette fülbevaló alkotója: BeuArt

BeuArt Egész életemben szippantgattam magamba a képzőművészetet,már kiskoromtól édasapám varázsolt el,aki szobrászkodott akkor.Azóta szerzett végzettségeim: porcelánfestő;gyermek kézműves klubvezető;tűzzománc;Tiffany üveg készítő;szőnyegszövő;művelődésszervező(és két évfolyam a rajztanszéken...).Ebből kifolyólag munkáim is végzettségeimhez alakultak:fejlesztőgrafikus az akkori Alföldi porcelángyárban;kirakatrendező-dekoratőr(számos áruházban,boltban,butikban városszerte);virágkötő;képzőművész szakkörvezető általános iskolában;magánvállakozóként szőnyegszövő és bútór díszítőfestő;s végül évtizedek óta grafikus-festő(saját műtermecskémben) :-) .
Túl vagyok 22 kiállításon és sok versenyen ,megmérettetésen,zsűri különdíjon is.
Az én világom elég elvarázsolt,vonzódom a spiritualitáshoz,Buddhizmushoz,lenyűgöz a szecesszió és az impresszionizmus,a természet apró szépségei,de az extrémebb dolgokba is gyakran belekóstolok.Ezek egyvelegével,tapasztalataimmal alakult ki hosszú évtizedek során látásmódom,színvilágom,kifejezőeszközeim,egyfajta "Beás" dolgaim.
2016/2017 óta nyitottam a világ felé a Webes felületeken is s nem bánom,mert rengeteg visszacsatolást kapok azóta.
Boldoggá tesz,ha alkotásaimmal,másokat is elvarázsolok :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek