Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek

A foglalkoztató könyvek nagyon népszerűek a szülők körében, mert velük játékosan tanulhatnak meg a gyerekek sok hasznos és fontos dolgo...

kézműves termék, készítette: Jbgifts
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: finn falemez, vászon, bélésanyag, karton, scrap papír, fa, műanyag, mágnes
technika: papírművészet

Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek

Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek leírása

A foglalkoztató könyvek nagyon népszerűek a szülők körében, mert velük játékosan tanulhatnak meg a gyerekek sok hasznos és fontos dolgot. Nagymértékben segítik a gyerekek fejlődését. Nagyon sokan készítenek - magam is- anyagból: vászonból, filcből - foglalkoztató könyvet érdekes, aranyos feladatokkal.

Ez a foglalkoztató könyvem azonban nem anyagból, hanem kartonból és scrap papírokból készült, teljes mértékben kézzel, saját ötletek alapján. Anyagot, csak a külső keménytáblás borító fedésére használtam, hogy a gyakori lapozgatás miatt ne sérüljön.

A foglalkoztatóó könyv 10 belső oldalán az alábbi feladatokkal találkozhatsz:

1. Bohóc trükk avagy párosítsd a formákat
2. Almafa és almaszedés
3. Színkavalkád avagy ismerkedés a színekkel
4. Katica-dominó avagy ismerkedés a számokkal
5. Nagyi befőttje avagy ismerkedés a gyümölcsökkel
6. Cipőfűzés
7. Virágok a mezőn - színek

A fogalkoztató könyvben elhelyeztem néhány mini fotóalbumot is, melybe fotókat ragaszthatsz a gyermekedről feladatmegoldás közben, valamint néhány zsebet is, amelybe játékos feladatokat rejthetsz el a gyermeked számára.

Az utolsó előtti oldalt jegyzetelésre hagytam meg, lejegyezheted, hogyan fejlődött a gyermeked a feladatoknak köszönhetően, melyik a kedvenc feladata, stb.

A babakönyv úgy készült, hogy kisfiúk és kislányok is használhatják.

Mérete:

22 cm x 22 cm x 9 cm

Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek jellemzői

kézműves termék, készítette: Jbgifts

technika

színek

termékkód
3303591

feltöltve
2018. december 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek szállítása

A képeslapjainkat és pénzátadóinkat KIZÁRÓLAG ajánlva postázzuk, melynek költsége 100 grammig 900 Ft, 500 grammig 1800 Ft-

Az albumainkat és minden termékünket 500 gramm felett futárszolgálattal küldjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 3 000 Ft 3 600 Ft

Egyedi, kézműves scrapbook babakönyv, foglalkoztató könyv gyerekeknek alkotója: Jbgifts

Jbgifts
Mindenféle kézi munka érdekel. Nagyon szeretek kísérletezni, újabb és újabb technikákat megtanulni, és különböző anyagokat kombinálva igazi remekeket alkotni. Néhány éve vettem egy varrógépet magamnak és ez teljesen megváltoztatta az életem.

Az alkotás öröme beragyogja a minden napjaimat, és végre azzal foglalkozhatom, ami érdekel.

Boltunkban olyan ajándék tárgyakra lelhetsz, amelyek 100 %-ig kézzel készítettek, egyediek ( nem szívesen csinálok két egyforma dolgot), érdekesek, kiváló minőségűek. Minden terméket az elejétől a végéig magam készítek.

Remélem, elnyerik a tetszésedet, és az én örömöm terád is rád ragad.

Judit

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: