Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

S méret Lufi mintás vászonzsák, ökozsák

S méret Lufi mintás vászonzsák, ökozsák leírása

késztermék, azonnal szállítható

A Koffer kollekció vászonzsákjai azért készültek, hogy háztartásunkban csökkenthessük a műanyag zacskók használatát.

Csökkentsd a háztartásodban keletkező hulladékot ezzel a stílusos és szép újrahasználható zsákkal!

Használd például a tornacuccokhoz, uzsonna, tisztasági csomag, cipő vagy játékok szállításához, tárolásához. A minták enyhe eltérést mutathatnak az egyes zsákokon, mert mindegyik egyedileg, kézzel készül.

Mérete: kb. 22×25 cm
Súlya: 20 g

40 °C-on, kifordítva mosható.

Személyes átvételre Budapesten a Szatyorboltban van lehetőség előre utalás vagy bankkártyás fizetés esetén.

Ajánlott levélként max. 1-2 terméket tudunk postázni a postai szabályozás miatt, efelett csomagként küldhetőek a termékek.

A pamutvászon tulajdonságai miatt az első mosás következtében minimális zsugorodás előfordulhat.

A zsákok egytől egyig kézzel készülnek, magyarországi üzemekben, nagyrészt helyi alapanyagokból. Törekszünk a természetes anyagok használatára, a gyártás és az előállítás során a lassú, minőségi élet értékei mentén haladunk.

S méret Lufi mintás vászonzsák, ökozsák jellemzői

kézműves termék, készítette: thesortingbags
késztermék, azonnal szállítható
anyag

termékkód
2880809

feltöltve
2017. szeptember 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

S méret Lufi mintás vászonzsák, ökozsák szállítása

Szállítás:
Budapesten van lehetőség személyes átvételre a Szatyorboltban előre utalás vagy a Meskán bankkártyás fizetést követően.
Postai szállítás esetében biztonságosan becsomagolva, külön kérésre elsőbbséggel küldjük a megvásárolt termékeket.
FONTOS!!! Ajánlott levélként maximum 3 db terméket tudunk postázni. Ennél több már csomagként adható fel, ezért ebben az esetben gazdaságosabb, ha a csomagautomaták egyikét választod.
Hetente egyszer, szerdánként postázunk ill. szállítunk. Amennyiben sürgős lenne a csomag kézhezvétele, úgy kérlek előre szólj nekünk!
Garancia: Amennyiben a megvásárolt termékkel problémád adódna, úgy kérlek, vedd fel velünk a kapcsolatot, és találunk megoldást a problémára.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
WEBOX csomagautomata előre fizetéssel 599 Ft 599 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft
Foxpost 790 Ft 790 Ft
MPL csomagautomata 490 Ft 490 Ft
Postai csomag (3 termék felett) 1 590 Ft 1 590 Ft
MPL csomagautomata utánvéttel (bankkártyás fizetés) 880 Ft 880 Ft

S méret Lufi mintás vászonzsák, ökozsák alkotója: thesortingbags

thesortingbags 2016 elején megelégeltem, hogy rengeteg egyszer használatos műanyag zacsit használunk a zöldség, gyümölcs és pékáru vásárlásakor. Ekkor találtam ki, hogy varrok magunknak néhány vászonzsákot. A piacon nagyon megdicsértek a kofák, és egy barátnőm biztatására elkezdtem kidolgozni a The Sorting Bags alapjait.
A vászonzsákokat a piacon, boltban lehet használni a műanyagzacskók helyett, sőt az otthoni tárolást is kényelmesebbé teszi. Emellett a vászonzsákokban tárolhatsz fehérneműt, uzsonnát, tornacuccot, gyakorlatilag bármit.
Tavaly nyáron indult a márka, és én közben rengeteget tanultam a 'zero waste' életmódról, és bár évek óta igyekszem környezettudatosan élni, rájöttem, hogy még sok mindent tudnék tenni. Elkezdtem blogot vezetni arról, hogy milyen lépéseket teszünk a hulladékcsökkentés érdekében, ennek része a vega-vegán életmód is, hiszen ennek jóval kisebb az ökológiai lábnyoma.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek