Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Kicsim (türkizben)- fülbevaló

Kicsim (türkizben)- fülbevaló leírása

késztermék, azonnal szállítható

Lehet a szolídabb, kisebb darab is elegáns, nőies, színesen csábító! Türkiz kék, lilás, bronzos színekben játszik.
A fekete csipkézett füli 3,5cm.

Kicsim (türkizben)- fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: verka
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
2908008

feltöltve
2017. szeptember 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kicsim (türkizben)- fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 430 Ft 430 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 460 Ft 460 Ft

Kicsim (türkizben)- fülbevaló alkotója: verka

verka Meska interjú az alkotóval »

Vigh Erika vagyok,45éves,Pécsett élek férjemmel és 3 gyerkőcünkkel.Mivel mindketten itthon keressük meg a betevőnket,ez a létszám időnként a többszörösének tűnik.Szabadúszóként gyöngyfűzéssel foglalkozom,de gyerekfoglalkozásokat is tartok.Bármire kapható vagyok,ami kreativitást igényel.Mindent felfűzök,ami fűzhető,de jellemzően a japán és a cseh gyöngyökkel dolgozom.
2 éve nyáron egy kézműves táborban kezdtem el a gyerekekkel gyöngyöt fűzni.Itthon folytattam tovább és először csak kínai gyöngyökkel,majd később ezeket teljesen elhagyva cseh,japán gyöngyökkel kidolgoztam egy sajátos fűzési technikát fűződrótra.Ez jobb tartást ad az ékszereimnek.Sokat köszönhetek a barátnőmnek, aki előbb kezdett fűzni nálam,de építész és ezért \"nagyon praktikus\".Én meg nagyon nem.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek