Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

LEGO zsák, játéktároló, kupi zsák lányoknak

LEGO zsák, játéktároló, kupi zsák lányoknak leírása

Ha léptél már sötét szobában rá éjjel LEGO-ra, építőkockára akkor ez a termék Neked való !!!
Ebben a zsákban tökéletesen elfér a DUPLO, LEGO kupaca a gyereknek. Ami a legjobb benne ,hogy könnyedén a madzagot összehúzva egy mozdulattal összeszedhető, eltűntethető!!!

Megoldódik a LEGO, építőkocka szedegetés gondja, ami valjuk be legtöbbször a szülőre marad.....és nem egy jó elfoglaltság. Nem kell az időnket pazarolni a kis apró játék összeszedegetésére !

Átmérője :78 cm.
Erős vászon anyagból készült, a széle amelyben a zsinór van, pamutvászon duplán varrva. A neylon zsinór miatt gépben max 30 fokon javasolt mosása.

Más méretben és más színben is elkészítem, keressetek belső üzenetben !

LEGO zsák, játéktároló, kupi zsák lányoknak jellemzői

kézműves termék, készítette: ritakreativ

technika

termékkód
3320977

feltöltve
2019. január 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

LEGO zsák, játéktároló, kupi zsák lányoknak szállítása

100% pénzvisszafizetési garancia! A megvásárolt termékeket 3 munkanapon belül elküldöm. Ha nem tetszik amit kaptál, küldd vissza nekem 14 napon belül, és visszafizetem a termék árát. A szállítási költségeket mindig a vásárló fizeti! Egyéb kérdésekben is szívesen állok rendelkezésre, üzenetedre igyekszem 24 órán belül válaszolni.

Bővebb infó:
https://www.meska.hu/static/elallasifeltetelek

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
Személyes átvétel Sopronban és Harkán 0 Ft 0 Ft

LEGO zsák, játéktároló, kupi zsák lányoknak alkotója: ritakreativ

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: