Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli

Szívecskés láncot készítettem vörösrézből. Szívet fűrészeltem, csiszoltam, fúrtam és picit domborítottam. Láncot készítettem hozzá aven...

kézműves termék, készítette: muzlyke
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: vörösréz, vörösrézlánc, aventurin, citrin
technika: ékszerkészítés, fémmegmunkálás

Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli

Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli leírása

Szívecskés láncot készítettem vörösrézből. Szívet fűrészeltem, csiszoltam, fúrtam és picit domborítottam. Láncot készítettem hozzá aventurin ásványgolyókból és citrin spliterekből, majd az egészet antikoltam. A kész lánc 52 cm kapoccsal.

Ajándékba küldök hozzá egy aventurin fülbevalót!

Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli jellemzői

kézműves termék, készítette: muzlyke

jellemző

színek

termékkód
3315652

feltöltve
2019. január 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli szállítása

Szállítás
Postai úton: ajánlott levélként, illetve ha meghaladja a posta általal előírt szabályokat akkor csomagként tudom postázni. Több ékszer esetében biztos, hogy csak a csomag marad. Ennek legolcsóbb ára: 1490 forint. Postán maradóra illetve postafiókra való címzés esetén viszont maradhat az eddigi jól bevált ajánlott , de akkor kérlek add meg a posta címét ahova küldhetem. Én pedig feladás után megadom a ragszámot ami alapján érdeklődhetsz a postádon a küldemény után.
Személyes átvétel:
Egyelőre szünetel!

Garanciális feltételek
Gyári láncokra amit sokszor ajándékba adok nem tudok garanciát vállalni, ez vonatkozik az organza nyakláncalapokra és műbőrszálakra is.
Ezüstözött vörösrézdrótok idővel megkopnak, bármilyen jó minőségű anyagot használok is. Idővel sötétebb is lehet, ez természetes, de antikoló folyadékkal szoktam is gyorsítani.
Alumínium drótokból készült ékszereket mindennapi hordásra nem ajánlom, csupán alkalomra. Ezek a drótok jóval puhábbak, így könnyebben deformálódnak, kopnak mint társaik.
Drótékszereknél nagyon fontos a tárolás. Ügyelj rá, hogy ne gubancolódjon össze más ékszerrel, hisz így sérülhet. Ne tárold fürdőben, párás helyen!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Szívecskés vörösréz lánc citrinnel és aventurinnal+ajándék füli alkotója: muzlyke

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: