Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

EGYEDI IDÉZET, amit csak akarsz - idézetes gitár pengető nyaklánc - ajándék gitárosoknak - gitáros idézetek

EGYEDI IDÉZET, amit csak akarsz - idézetes gitár pengető nyaklánc - ajándék gitárosoknak - gitáros idézetek leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

SAJÁT IDÉZET, amit szeretnél, az ár már tartalmazza az egyedi tervezés, és egyedi maratási minta elkészítést. Neked, csak azt kell megadni, mit akarsz ráíratni...

Vörösréz gitár pengető, maratott gitáros idézet mintával.

Antikolt.
Ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék akár lányoknak, akár fiúknak

Kézzel készítem ezt a medált, 0,8 -as vörösréz lemezből, gitáros idézet került bele maratásos technikával. Gondosan csiszoltam, a széleit kerekítettem, hogy sima legyen és antikoltam. Ha kéred szívesen waxolom is, hogy tovább megőrizze a színét.

A medál, mellé egy igényes bőrszíj jellegű láncot is adok. A készlettől függően de általában fekete fonott láncot, az jól illik hozzá.

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 26 mm, Hossz: 30 mm

EGYEDI IDÉZET, amit csak akarsz - idézetes gitár pengető nyaklánc - ajándék gitárosoknak - gitáros idézetek jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~15 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

saját alapanyag

színek

termékkód
2474134

feltöltve
2017. szeptember 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

EGYEDI IDÉZET, amit csak akarsz - idézetes gitár pengető nyaklánc - ajándék gitárosoknak - gitáros idézetek szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 675 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 605 Ft 705 Ft

EGYEDI IDÉZET, amit csak akarsz - idézetes gitár pengető nyaklánc - ajándék gitárosoknak - gitáros idézetek alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek