Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367

Valódi velúr bőr borítású notesz, bőrgomb záródással, könyvjelzővel. A pöttyös előzékpapír különös kedvencem, Kuala Lumpúrból hoztam. A...

iparművész termék, készítette: pillowriter
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, papír, szalag, gomb
technika: könyvkötés, papírművészet

Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367

Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367 leírása

Valódi velúr bőr borítású notesz, bőrgomb záródással, könyvjelzővel.
A pöttyös előzékpapír különös kedvencem, Kuala Lumpúrból hoztam.
A belívek fehér, 80 grammos papírból vannak, 256 oldalas.
Kemény kötés, fűzött könyvtest.
Mérete kb. 16x16 cm.

Minden munkám teljes mértékben a két kezem alkotása. Kizárólag mechanikus eszközöket használok.

Szeretettel és gondossággal készítem füzeteimet, hogy a fontos dolgokat, titkokat megőrízhessék, akár az örökkévalóságnak is.

Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367 jellemzői

iparművész termék, készítette: pillowriter
anyag/összetevő

termékkód
3540081

feltöltve
2019. október 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367 szállítása

Elsősorban futárszolgálattal küldöm a rendeléseimet, de ha szeretnéd személyes átadás is lehetséges a műhelyemnél, Budapest, Kelenföldön. FoxPost átadásnál kérlek válaszd ki a neked megfelelő automatát és küld el a rendelésnél.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 000 Ft 2 000 Ft
FoxPost csomagautomata előre fizetéssel 699 Ft 699 Ft
FoxPost csomagautomata utánvéttel 898 Ft 898 Ft

Kirill - notesz, napló, emlékkönyv - barna velúr bőr 16x16 cm - 367 alkotója: pillowriter

pillowriter
Még olvasni sem tudtam, mikor a nagymamám könyveinek szép gót betűit nézegettem, szagolgattam, aztán hat éves koromban a Festetics-kastély könyvtárát lenyűgözve csodáltam, az óta gyűjtöm a különleges papírokat, és egyre bonyolultabb felhasználással okoztam örömet szüleimnek, testvéreimnek, magamnak. A gimnázium után egyenes utam vitt a könyvkötő iskolába.
A könyvkötés szépségét a hagyomány követésében, a kéz általi készítésben, és a felhasznált anyagok szeretetében találtam meg. Folyamatosan kísérletezve a különleges kötésmódok, anyagok, és formák kombinációiban igyekszem igazán egyedivé tenni a munkáimat. Így szeretnék hozzájárulni az évszázados múltú hivatás értékeihez, elismertségéhez. A gépi könyvkötés elterjedésével szinte eltűnt a régi módszer, de mostanra az egyedi könyvek lelke és karaktere miatt újra felértékelték e kézműves alkotásokat.
Az évek hordalékaként, különböző országokból felgyülemlett alapanyagok, eszközök története teszik személyessé könyveimet, az otthonomban kialakított műhelyem nyugalmas atmoszférát teremt ötleteim kidolgozásához.
Könyveimet nagy szeretettel készítettem, remélem te is így fogod szeretni.

A hajtogatástól a fűzésig, valóban saját kezűleg készítem az egyedi könyveket, vázlatfüzeteket, naplókat.
Környezettudatos emberként szívesen újrahasznosítom a kidobásra ítélt anyagokat is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: