Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~0 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel
Fa alapra vizes bázisú krémfestékkel és ragasztólakkal díszített romantikus vonalvezetésű fa kosár. A felületet matt lakkspray-vel kezeltem.

Kiváló ajándék barátunknak, barátnőnknek, pedagógusainknak, gyógyítóinknak.

Nedves törlőruhával tisztítható.

Méret: 200 x 200 x 195 mm

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel jellemzői

kézműves termék, készítette: ajulia
rendelésre készül, elkészítési idő: ~0 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

termékkód
2730992

feltöltve
2017. szeptember 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 200 Ft 700 Ft

Romantikus rózsás, bézs színű fa kosár ívelt füllel alkotója: ajulia

ajulia Üdvözöllek boltomban.

Életem során folyamatosan a harmóniát keresem. Ezt szeretném megteremteni családunkban, otthonunkban, óvónőként a munkám során, és a házikóim megálmodásakor is. A kreativitás betölti az ünnep- és a hétköznapjaimat. Kedvenc színeim a kék a zölddel, a púder és az ekrü. Szeretem a természetességet, a természet pompázó árnyalatait.
Szívem csücske a zene és a fotózás. Szeretem pozitívan látni és láttatni a világot, megtalálni szépségeit a hit erején keresztül.

Gyermekkorom óta meghatározza életemet az alkotás öröme. Már pici lányként is vonzódtam a természetes anyagokhoz, különösen a fa szépsége ejtette rabul a szívem. Ezen túl rajongtam a színes kelmék különböző textúrái iránt. Tini lányként szabtam-varrtam, később óvónői diplomám mellé varrónői képesítést is szereztem. Családi vállalkozásunkban bútortervezéssel foglalkoztam, ezáltal közel kerültem a lakberendezés világához, tanultam és a képesítést is megszereztem.
A madarak iránti rajongásom vonzott a fa madárodúk- és etetők felé, egyedi madárházikókról álmodtam. Most ezt a szenvedélyemet élem az ajándékházikók készítésével.

Elsősorban természetes anyagokkal dolgozom. A fa illatának bűvöletében alkotok, ezért a fa az elsődleges alapanyag, szárított növényekkel és préselt virágokkal díszítek, előszeretettel használom a természet kincseit... egy parányi kagyló, különleges formájú termés, egy-egy színes madártoll adja az alkotásaim egyediségét. A dekorációban is törekszem a természetességre, és szívesen alkalmazok miniatűr kelléket is.

Úgy érzem, hogy mindig az aktuális alkotásom hoz lázba és az köti le minden gondolatomat, minden szabad percemet. Ugyanakkor úgy vagyok, mint anyaként a gyermekeimmel, óvónőként a csemetéimmel, mindegyik gyerkőcöt másért és másért szeretem. Hiszen a házikók köré más és más történetek szövődnek, híd lehetek az ajándékozó és az ajándékozott között, az alkotás öröme az ajándékozás szeretetével megsokszorozódik.

A házikó, mint forma, számomra szimbóluma az otthon melegének, az összetartozásnak, a meghitt együttlétnek. Mivel életemben a család a legfontosabb, ez ösztönöz az alkotásokban is.
A természet iránti szeretetemet is tovább adhatom ezáltal mások felé, remélhetőleg ösztönző hatással.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: