Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Duplasoros korall karkötő

Duplasoros korall karkötő leírása

Hat mm-es festett korallgyöngyökből készítettem ezt az ékszert gumis damilra, a két sor gyöngyöt 5 db tibeti ezüst virágos köztes fogja össze. Olyan, mint egy karperec, mégis lágy az esése. Mérete: 17 cm, normál csuklóra ajánlom.

Az utolsó képen látható fülbevalót itt tudod megvenni:
https://www.meska.hu/t1714834-ellentetek-harmoniaja-korallhematit-fulbevalo

Extra szolgáltatás:
- Az ékszerhez szatén ajándéktasakot adok.
- Amennyiben 10.000 Ft feletti összegben vásárolsz Fényékszert, a postaköltséget én állom. Ehhez válaszd a szállítási módok közül a legalsót.
- Ha az évek során meglazul, elszakad az ékszer, és megvan minden darabja, juttasd el nekem, és ingyenesen újrafűzöm. Csak a postaköltséget kell kifizetned.

Figyelem:
- Az ékszer a fém alkatrészek miatt nem vízálló, kerüld a vízzel való érintkezését, és ne tárold fürdőszobában vagy egyéb párás helyen!

Ékszerek tisztítása:
Amennyiben nem éri nedvesség az ékszereket, sokáig szép fényesek maradnak, ha mégis veszítenének színükből az ezüst színű alkatrészek, meg tudod tisztítani őket ezüst ékszer tisztítóval, amely háztartási boltban kapható. Ha ez sem segít, és van hozzá alkatrészem, az elszíneződött elemeket díjmentesen kicserélem, illetve az ékszert újrafűzöm. Neked csak a szállítási költséget kell kifizetned.

Duplasoros korall karkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: Fenyekszer

jellemző

színek

termékkód
2921517

feltöltve
2017. szeptember 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Duplasoros korall karkötő szállítása

Az ékszereket buborékos fóliában postázom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 590 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 590 Ft 690 Ft
10.000 Ft feletti rendelésnél ingyenes 0 Ft 0 Ft

Duplasoros korall karkötő alkotója: Fenyekszer

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek