Ez a kulcstartó makramé technikával készült, többféle színben, mintával rendelhető. Méretei: kb. 12 cm.

kézműves termék, készítette: SZOFIsticated
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fonal, kulcstartó, gyöngy
technika: csomózás

Makramé kulcstartó

Makramé kulcstartó leírása

Ez a kulcstartó makramé technikával készült, többféle színben, mintával rendelhető.
Méretei: kb. 12 cm.

Makramé kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: SZOFIsticated

technika

színek

termékkód
3327298

feltöltve
2019. január 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Makramé kulcstartó szállítása

A szállítási költséget a vevő köteles megfizetni, a valós összeg a terméknél megadottól eltérhet, mivel a vásárolt termék mérete és súlya, illetve a kiszállítás helye változó. Nagyobb méretű csomag esetében javaslom a postán maradó csomagként való feladást, hiszen egyéb esetben a csomagfeladás 1690 Ft-ba is kerülhet.
A megadottól eltérő szállítási lehetőség esetén külön egyeztetés szükséges, az árat minden esetben a vásárló köteles megfizetni.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség.
Jelenleg külföldről dolgozom, így a termék elkészülte után további várakozási időre kell számítani, ezért mindenki megértését és türelmét kérem.
Következő szállítási dátum: 2018. szeptember 03.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 000 Ft

Makramé kulcstartó alkotója: SZOFIsticated

SZOFIsticated
Sztikler Zsófia vagyok, 2016 elején kezdtem el a varrással, alkotással foglalkozni, azóta igyekszem a lehető legtöbb ötletemet megvalósítani, és kipróbálni. Szeretem a nyugalmat, a csendet, a harmóniát, a kellemes illatokat és ízeket, ezért is találtam nagy kedvencre a levendulás dekorációkban.
Jelenleg külföldön élek, de szeretném továbbra is elérhetővé tenni termékeimet az érdeklődőknek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: