Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Lujzi - Lélekmackó

Lujzi - Lélekmackó leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szeretném Nektek bemutatni Lujzit!
Hagymahéjjal festettem a bundáját...kemény buksijában tönkölybúza pelyvás levendulát töltöttem. Nagyon finoman illatozik! :)
Jól nevelt...bájos mackó lány. :) Nagyon szereti a virágokat...a sütiből a málna lekvárost....hozzá a zamatos teát...Szívesen sétálgat a parkban, de Téged is bárhova elkísér...abszolút nyitott a "nagyvilágra" !
16 cm magasra nőtt...hagymahéjjal festett bundájával, - amit az erős napfénytől, csipke napernyőjével véd - a "klasszikus" maci színhez közeli a barnasága. :)
Minden vágya, hogy új otthonra leljen...és egy igaz barátot a szívébe zárhasson!
Saját tervek alapján készült.

Mérete: magassága 16 cm.

Zsűrizett termék, Iparművészeti Lektorátus által.

Buborékos borítékban, ajánlott küldeményként postázom.

Lujzi - Lélekmackó jellemzői

zsűrizett kézműves termék, készítette: Naomi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

saját alapanyag
A maci bundáját hagymahéjjal festettem!

technika

színek

zsűriszám
TM-A-13/2014

termékkód
2622580

feltöltve
2017. október 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lujzi - Lélekmackó szállítása

Minden termékemet buborékos borítékban (esetenként kartondobozban), adom át a futárszolgálatnak, illetve teszem Webox auromatába. Több termék vásárlása esetén is mindig az aktuális postai díjat számítom fel.

Személyes átvételre Kaposváron van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 2 066 Ft 2 066 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 667 Ft 1 667 Ft

Lujzi - Lélekmackó alkotója: Naomi

Naomi Meska interjú az alkotóval »

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: