Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal ( rágcsalánc )

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal ( rágcsalánc ) leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Segít a babák fogzási időszakát elviselhetőbbé tenni, a kicsi könnyen masszírozhatja az ínyét a figura és a lánc bármely részével, mindemellett praktikus, mert ha leveszed a figurát akkor rá tudod tenni a cumit, így egyben cumiláncként is tud funkcionálni. A végén a csatt rátűzhető a ruhára, biztonsági övre, babakocsira stb.
BPA mentes, 100 % orvosi szilikonból (figura, golyók), a (név) f?ból készített rágcsalánc. Babátok nevével igazán egyedivé varázsolhatjátok, mely fa kocka betűkből van kirakva.
Választható figurák: elefánt, zsiráf, polip, csikóhal, pingvin,kormánykerék,horgony
Figurák mérete:
Max. magasság: 10,5 cm, min. magasság: 6,5 cm
Max szélesség: 8 cm, min. szélesség: 5 cm
Lánc hossza a golyók méretétől és formájától is függ, kb 30 cm.
A golyók színe és formája, a figura, a név és a csatt is egyedileg válogatható.

Postai út esetén csak egy esetben tudok felelősséget vállalni, hogyha ajánlott,elsőbbségivel vásárolod meg!!

Postaköltség ára függhet a termékek mennyiségétől, súlyától így kérlek fizetés előtt egyeztessünk!

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal ( rágcsalánc ) jellemzői

kézműves termék, készítette: Nikol87
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

színek

termékkód
2530689

feltöltve
2017. október 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal ( rágcsalánc ) szállítása

Szállítás postai úton vagy átvétel személyesen Pesterzsébeten. Garancia postai út esetén 1 hét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 210 Ft 495 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 495 Ft 690 Ft

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal ( rágcsalánc ) alkotója: Nikol87

Nikol87 1 gyermekes anyuka vagyok. A kislányom pár hónaposan letépte a nyakláncomat a nyakamból, ezek után bajban voltam, hogy mit vegyek fel, mert nyaklánc nélkül csupasznak éreztem magam. Egy babamama klubnak köszönhetően felfedeztem a rágcsaláncokat, és így néztem utána és szerettem bele ezekbe a termékeknek, és próbálok újabb és újabb termékekkel kedveskedni az anyukáknak és csemetéiknek. BPA mentes, 100 % orvosi szilikonból ( tanúsítvánnyal bizonyított), fából, pamutból készítem egyedi termékeimet.
Termékeim:Szilikon / Horgolt hordozós rágcsaláncok, babraláncok, rágcsaláncok, cumiláncok,marokláncok, babakocsiláncok, gyermek karkötők és nyakláncok, kulcstartók. Fogzási időszak könnyítése a cél, emellett fejleszti a pici finommotorikus képességét, és leköti a figyelmét a babakocsiban, az autóban, hordozás, pelenkázás, szoptatás közben is akár.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: