Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből

Ez a kis méretű, piros-zöld karkötő öt órán keresztül készült (plusz a fotózás, egyebek), minőségi cseh és japán kásagyöngyöt használt...

iparművész termék, készítette: creator
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: filc, bőr, ragasztó, cérna, damil, gyöngy
technika: gyöngyfűzés, varrás

Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből

Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből leírása

Ez a kis méretű, piros-zöld karkötő öt órán keresztül készült (plusz a fotózás, egyebek), minőségi cseh és japán kásagyöngyöt használtam hozzá.

Mutasd meg azoknak, akik valóban közel állnak hozzád, mennyire fontosak számodra. Válassz nekik (vagy magadnak!) igazán különleges, kézzel készült, egyedi gyöngyékszert!

MÉRETEK:
- belső átmérője 55 mm
- külső átmérője 80 mm
- szélessége 18 mm
- Ha van készleten megfelelő gyöngyöm, kívánságra bármilyen méretben elkészítem.

A karkötő alapját képező filctől a guriga testet ölt, mégis kellemesen rugalmas marad, ámde nem nyúlik, ami fontos körülmény a megfelelő méretű karkötő kiválasztásánál. A csuklóval érintkező belső oldalt puha bőrrel béleltem, hogy komplettebb legyen a látvány, és még kellemesebb a karkötőt viselni.
A karkötő nem vízálló!
Postázás buborékos borítékban, ajánlott küldeményként.
Kettőnél több hasonló termék megvásárlása esetén a postaköltség a súllyal arányosan nő, ezért ha három vagy ennél több karkötőt rendelsz, előbb érdeklődj üzenetben a postaköltség felől.

A KARKÖTŐ POSTAKÉSZ!

Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből jellemzői

iparművész termék, készítette: creator

jellemző

színek

ajándék nekik

termékkód
3347889

feltöltve
2019. február 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Pirosak és zöldek - kis méretű, pillekönnyű, guriga karkötő, gyöngyből és filcből alkotója: creator

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: