Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Seherezádé - olivine zöld swarovski fülbevaló

Seherezádé - olivine zöld swarovski fülbevaló leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Zene füleidnek! Ebben a finoman megkomponált darabban az aprólékos kidolgozású réz melegen öleli körül a virtail színű Swarovski kristályt. A keleties stílusú ornamentikához különleges szilvamag alakú olívazöld Swarovski kristályokat párosítottam.
Ebben a fülbevalóban garantáltan felfigyelnek rád. Vonzza a tekintetet.

Kagyló díszítésű bronz biztonsági fülbevaló alapra függesztettem, hogy a tánc hevében is ékesítsen!

A függők valóban vintage darabok - régi cikkszámú Swarovski kövek, melyek Ausztriában készültek, az 1950-es években beutazták Amerikát, hogy New Yorkból egyenesen hozzád repüljenek. Garantáltan egyedi darab, nem fog veled szembejönni sem az utcán, sem az operában!

A fülbevalók mérete 6,5 cm x 1,5 cm.

A képen látható ékszerdobozban érkeznek hozzád!
Varázsolj el mindenkit körülötted igéző csillogásukkal!

Seherezádé - olivine zöld swarovski fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: Haartnouveau
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

jellemző

színek

termékkód
3327137

feltöltve
2019. január 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Seherezádé - olivine zöld swarovski fülbevaló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 400 Ft

Seherezádé - olivine zöld swarovski fülbevaló alkotója: Haartnouveau

Haartnouveau Szecessziós, neoromantikus és art deco stílusú ékszereket készítek minőségi alapanyagokból.
Steling ezüsttel futtatott finoman megmunkált sárgaréz veretek, sterling ezüst és thai ezüst szerelékek, Swarovski kristályok és féldrágakövek felhasználásával készülnek.

Szeretem a művészet- és divattörténetet, a klasszikus zenét és a szépirodalmat. Fontosnak tartom, hogy egy ékszer a viselőjének stílust, eleganciát kölcsönözzön. Szeretem, ha egy ékszernek van története.

Gyere és lépj be velem egy régmúlt fantáziavilágba, egy időutazásra viszlek, ahol régi kedves ismerősökkel, tündérekkel és a legszínesebb álmaiddal találkozol újra. Őrizz meg belőlük egy darabkát a szürke hétköznapokra!

Egyedi megrendeléseket szívesen vállalok, ha megtetszett valamelyik ékszer, de más színben vágyol rá, írj üzenetet.

Az ékszereket fekete párnázott ékszerdobozban küldöm, amely ajándékként is megállja a helyét, külön csomagolásra nincs szükség.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: