Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mécsestartó 1/2

Mécsestartó 1/2 leírása

késztermék, azonnal szállítható

Tölgyfából készült 1-es mécsestartó antikolt, olajozott felülettel. Méretei: 7 cm x 7 cm, vastagság: 2,5 cm. Szállítási határidő: megrendeléstől számított 2 nap.

Mécsestartó 1/2 jellemzői

kézműves termék, készítette: TothPeter13
késztermék, azonnal szállítható
anyag

technika

színek

termékkód
2747082

feltöltve
2017. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mécsestartó 1/2 szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 540 Ft 1 740 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 190 Ft 1 040 Ft

Mécsestartó 1/2 alkotója: TothPeter13

TothPeter13 Tóth Péter vagyok, asztalos és faműves. Fő profilom kézműves termékek, dísztárgyak, használati eszközök készítése. Munkáimat egyediség és minőség jellemzi. Megtalálhatók köztük különleges ajándékötletek, céges ajándékok, reklámajándékok. Dísztárgyaimmal kiszolgálok szállodákat és vendéglátóhelyeket, szövőkeretekkel és egyéb kézműves termékeimmel pedig iskolák és óvodák rendeléseit várom. Tárgyaim tervezésénél és készítésénél fontosnak tartom a finom megjelenést, a megfelelő anyagválasztást és a precizitást. Szeretem a letisztult formákat és a fafajták keveredését is. Munkáimat népi iparművészeti és népművészeti kategóriában zsűriztetem. Egyedi megrendeléseket is fogadok. Köszönöm, hogy megtisztelt látogatásával!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: