A fülbevalók bronz alapra akasztott pillangóból készültek, melyekre rózsakvarc kabosonokat ragasztottam. Egy igazán romantikus és vissz...

kézműves termék, készítette: fabianildi
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fülbevaló alap, szerelőpálca, bronz szerelék, rózsakvarc
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés

Szeretet rózsa-pillangó fülbevaló

Szeretet rózsa-pillangó fülbevaló leírása

A fülbevalók bronz alapra akasztott pillangóból készültek, melyekre rózsakvarc kabosonokat ragasztottam.
Egy igazán romantikus és visszafogott fülbevaló készült, melyet bárkinek jó szívvel ajánlok.

A pillangós medál mérete 3 cm, a kaboson szélessége kb. 1,5 cm. A fülbevaló teljes hossza 5 cm.

RÓZSAKVARC:
A rózsakvarc elsősorban a szeretet köve, de ne feledkezzünk meg további hatásairól sem, melyek: szerencséssé teszi a szerelmet, erősíti a beleélő képességet, megbocsátásra ösztönöz, gyógyítja a szív sebeit, nyitottá tesz a szépségre és harmóniára, életre kelti az alkotóerőt.
Viselhetjük testünkön, de elhelyezhetjük a minket körülvevő térben is.
Megszünteti a lelki terheket, leárnyékolja a vízereket, mágneses mezőket, használhatjuk kelések ellen, megszünteti az agressziót, erőszakos jelenetekkel tarkított rémálmok esetében.
Segít vérszegénység ellen, angina pectoris esetében, félelmi állapotokban, a harag feldolgozásában, erősíti az ereket, segít asztma esetében, nyugtatja és enyhíti a kedélyállapotot. Mozgási és egyensúlyi zavaroknál, női betegségek esetén, termékenység fokozására, érzelmi ridegség ellen, negatív rezgések és energiák ellen. Erősíti az idegeket, fokozza a romantikát, alvási zavarok, álmatlanság esetében és segíti az alkotó gondolatokat. Elbizakodottság ellen is hatásos.

Csakra : szívcsakra
Csillagjegy : Bika, Rák, Mérleg

AKCIÓ!!!
A boltomban érvényes akciókról a bolt főoldalán olvashatsz!

Szeretet rózsa-pillangó fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

jellemző

színek

termékkód
3375322

feltöltve
2019. március 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szeretet rózsa-pillangó fülbevaló szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 800 Ft

Szeretet rózsa-pillangó fülbevaló alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: