Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Sandra stóla

Sandra stóla leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Haapsalu sall - így hívják észt nyelven ezt a habkönnyű vállkendőt. Több mint 100 éves hagyománya van Haapsalu városában a hasonló stólák kézi kötésének. Különlegessége a nagyon vékony merino csipkefonal, és az utólag készülő, körben rávarrt csipkeszegély. Finomságára jellemző, hogy a hagyományok szerint áthúzható egy karikagyűrűn.
Ezt az igazán romantikus darabot beige, tejeskávé színű fonalból kötöttem, és már megvásárolták.
Ha szeretnéd, esetleg más szín tetszene, választhatsz a fonalmintáim alapján. Sajnos a különböző képernyők a színeket módosíthatják.
Kérlek hogy rendelés előtt mindenképpen egyeztessünk. :)
Alkalmi viseletként ajánlom, színházba vagy bármilyen más rendezvényre.

Mérete: 64 cm széles, 180 cm hosszú

Sandra stóla jellemzői

kézműves termék, készítette: fulopneerzsike
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3220433

feltöltve
2018. szeptember 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Sandra stóla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 800 Ft 1 800 Ft

Sandra stóla alkotója: fulopneerzsike

fulopneerzsike Egy nagyszerű férj szerelme, és három gyönyörű fiatal anyukája vagyok. Teljes munkaidőben családomról gondoskodom, ami számomra nem kényszerűség, hanem a békesség és megelégedettség egyik forrása.
Olyan ember vagyok, aki "jókedvűen dolgozik kezével", és "nevetve néz a holnap elé" (Példabeszédek könyve).
Gyermekkoromban tanultam meg kötni, horgolni, de csak az utóbbi években vettem sűrűbben elő a tűimet.
Elbűvölnek a csipkék, ezért kezdetben leginkább horgoltam, később megtanultam hajócsipkét készíteni. A kötött csipke jelenti azt a fajta kézimunkát számomra, ami bámulatosan finom és légies ruha-kiegészítőket eredményez.
Minden esetben kézzel, egyszerű kötőtűkkel dolgozom, minőségi, természetes anyagokkal (pl. merino gyapjú, mohair).
Aki termékeim megvásárlása mellett dönt, viselje olyan örömmel, amilyennel készítem őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek