Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Izabella stóla

Izabella stóla leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nagy kedvencem ez a romantikus csipkeminta.
Két végén hullámzó szegéllyel, aprólékos munkával kézzel kötöttem. Anyaga az általam leginkább kedvelt extra finomságú és puhaságú 100% merinó gyapjú.
Színe is különös: nem fehér, ódon hatású, csúnyán mondva 'piszkosfehér', halvány szürke.
Alkalmi ruhák kiegészítőjeként ajánlom.
Mérete: kb. 46 cm széles, 150 cm hosszú.

Izabella stóla jellemzői

kézműves termék, készítette: fulopneerzsike
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
3241526

feltöltve
2018. október 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Izabella stóla szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 800 Ft 1 800 Ft

Izabella stóla alkotója: fulopneerzsike

fulopneerzsike Egy nagyszerű férj szerelme, és három gyönyörű fiatal anyukája vagyok. Teljes munkaidőben családomról gondoskodom, ami számomra nem kényszerűség, hanem a békesség és megelégedettség egyik forrása.
Olyan ember vagyok, aki "jókedvűen dolgozik kezével", és "nevetve néz a holnap elé" (Példabeszédek könyve).
Gyermekkoromban tanultam meg kötni, horgolni, de csak az utóbbi években vettem sűrűbben elő a tűimet.
Elbűvölnek a csipkék, ezért kezdetben leginkább horgoltam, később megtanultam hajócsipkét készíteni. A kötött csipke jelenti azt a fajta kézimunkát számomra, ami bámulatosan finom és légies ruha-kiegészítőket eredményez.
Minden esetben kézzel, egyszerű kötőtűkkel dolgozom, minőségi, természetes anyagokkal (pl. merino gyapjú, mohair).
Aki termékeim megvásárlása mellett dönt, viselje olyan örömmel, amilyennel készítem őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: