'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával

Egyedi tervezés alapján készült ez a gyapjú szőttes díszpárnahuzat. Természetes világosszürke alapon nyersfehér és vörös mintázással: a...

termék, készítette: BARBARkilimArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjúfonal, pamut felvetőfonal
technika: szövés, varrás

'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával

'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával leírása

Egyedi tervezés alapján készült ez a gyapjú szőttes díszpárnahuzat. Természetes világosszürke alapon nyersfehér és vörös mintázással: az önmagába csípő pelikán az önfeláldozás, önzetlen szeretet, áldozat jelképe, ami minden változás alapja - itt a Nap és a Hold születnek belőle. Méltó ünnepi kiegészítő lehet, de mindennapi használatra is ajánlom.
Mérete kb. 40x42 cm. Hátoldala sávmintás, szintén gyapjú fonalból szőtt, ugyanazzal a technikával készült, mint a színe, tehát nem gyári anyag! Alul patentokkal záródik.
Ikeában kapható, újrahasznosított belső párnát adok hozzá ajándékba.

Tisztítás:
A gyapjú taszítja a szennyeződést, öntisztító! Mosás esetén kézi mosás javasolt kézmeleg vízben, megfelelő mosószerrel (vagy mosógépben kizárólag gyapjúprogramon).

'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával jellemzői

termék, készítette: BARBARkilimArt
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3654025

feltöltve
2020. február 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával szállítása

Mivel termékeim méretüknél és súlyuknál fogva nem adhatók fel levélként, a szállítás legegyszerűbben futárszolgálattal történik, de természetesen rendelkezésre áll a postai feladás is, ennek ára azonban általában magasabb, még postán maradó küldemény esetén is.

Személyes átvételre Vácon és a Dunakanyarban (Verőce, Kismaros, Nagymaros) van lehetőség, valamint külön egyeztetéssel esetleg Budapesten, a Nyugati pályaudvar környékén.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

'ÖNZETLEN' elöl-hátul gyapjú szőttes díszpárnahuzat AJÁNDÉK párnával alkotója: BARBARkilimArt

BARBARkilimArt
Sárvári Barbara vagyok. BARBARkilim.Art alkotói néven kézműves szőnyegeket és egyéb lakástextileket, alkalmanként táskákat, tarisznyákat szövök leginkább gyapjúból és más természetes anyagokból, esetenként azonban, ha a felhasználás szempontjából előnyösebb, újrahasznosított fonalak is szóba jöhetnek.
Alkotásaimnál a hagyományos, autentikus stílust részesítem előnyben, ezért a szőtteshez felhasznált anyagon kívül igyekszem kerülni a kereskedelemben kapható kiegészítőket, és legfeljebb más kézművesektől származó dolgokat használni díszítésként. Így díszpárnahuzataim, táskáim, tarisznyáim legtöbbször gyári anyagok és fém alkatrészek nélkül készülnek, összevarrásukat is kézzel szeretem végezni. Mindazonáltal próbálok a valóságban is használható, a mai korba beilleszthető termékekkel előállni.
"Szőnyegszövő" képesítésemet 2009-ben szereztem a Hagyományok Házában. Szőtteseimet síkszövés (kilim) technikával készítem, az általam feldolgozott gyapjú esetében szeretem, ha az hazai, stílusomat tekintve pedig a népi motívumkincs éltetése - etno-art jelleg -, a szimbólumok nyelve, a jelbeszéd áll közel hozzám. Más népek eszköztárából is szívesen merítek ötletet. Színes, puha gyapjú szőtteseimmel szeretném melegíteni a testet és a lelket egyaránt.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: