Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Zsizsi a horgolt zsiráf - babakocsi-játék

Zsizsi a horgolt zsiráf - babakocsi-játék leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Zsizsi, a horgolt zsiráf rengeteg játszási, rágcsálási és babrálási lehetőséget nyújt a babáknak, így ez egy kézségfejlesztő játék.
A teste és az egyik lába csörög, a nyaka fagolyókból áll, amik horgolva vannak, valamint egy fakarika is van a golyók körül.
Minden babakocsira könnyedén rögzíthető, pattenttal ellátott.
Bármilyen színben illetve színkombinációval kérhető, illetve igény szerint hozzá illő cumiláncot is tudok készíteni.
Hogy még egyedibb legyen, kérheted a zsiráf farkára kisbabád nevét.
100% pamut fonallal horgolva, kizárólag bababarát termékekből készült. Kézzel mosható.

Zsizsi a horgolt zsiráf - babakocsi-játék jellemzői

kézműves termék, készítette: RodArt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~2 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

színek

termékkód
2854677

feltöltve
2017. október 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zsizsi a horgolt zsiráf - babakocsi-játék szállítása

A 2017 januárjában életbe lépett postai szabályok szerint kétféleképpen tudom postázni termékeimet.
1. lehetőség: pufi borítékban ajánlott levélként tudom küldeni, ebben az esetben a küldemény postán maradó lesz,azaz nem szállítják házhoz. Ennek díja kb. 700ft.
2. lehetőség: postai csomagküldemény, ebben az esetben házhoz viszik, ennek díja kb. 1600 ft.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Zsizsi a horgolt zsiráf - babakocsi-játék alkotója: RodArt

RodArt Üdvözöllek a boltomban.:)
Jó pár évvel ezelőtt kezdtem el horgolni, ami először hobbinak, kikapcsolódásnak indult, mára viszont a szenvedélyemmé vált.
A horgolás sok irányát kipróbáltam, de elsősorban a kisbabák részére szeretek figurákat, állatkákat, csörgőket készíteni.
Szeretek új dolgokat kitalálni és megvalósítani, amit csak saját mintával oldok meg. Szeretem az egyedi alkotásokat, ezért nincs két teljesen egyforma termékem.
Kizárólag a legjobb minőségű fonalakkal dolgozom.
Nézz körül nálam és ha elnyerte valami a tetszésedet tedd a kosárba. Esetleg, ha tetszik valamelyik, de máshogy képzeled el vagy mást szeretnél, kérlek, írj üzenetet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: