A hópelyhet zsugorfóliából készítettem és ezüst fülbevaló alapra tettem. Egy kedves, kissé rusztikus fülbevaló született, mely a tél kö...

kézműves termék, készítette: fabianildi
anyaga: ezüst fülbevaló alap, ezüst szerelék, zsugorfólia, akrilfesték, lakk
technika: ékszerkészítés

Hópehely fülbevaló

Hópehely fülbevaló leírása

A hópelyhet zsugorfóliából készítettem és ezüst fülbevaló alapra tettem. Egy kedves, kissé rusztikus fülbevaló született, mely a tél közeledtével kihagyhatatlan darab! A hópelyhet elkészülte után fényesen csillogó fehér festékkel, és selyemfényű lakkal festettem le.

A fülbevaló teljes hossza 4,5 cm, amelyhez hozzájön a hópehely, melynek mérete kb. 2,5 x 2,5 cm-es.

A fülbevalóhoz illő nyaklánc is megtalálható a boltomban! A nyaklánc inkább fehéres, míg a fülbevalónak van egy kis kékes árnyalata.

AKCIÓ!!!
A boltomban érvényes akciókról a bolt főoldalán olvashatsz!

Hópehely fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

jellemző

termékkód
3292037

feltöltve
2018. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hópehely fülbevaló szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 800 Ft

Hópehely fülbevaló alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek