Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Mamma, Minna és Manna hordozós koala család, meitaiban - szürke, fehér, rózsaszín, sárga, világoskék

Mamma, Minna és Manna hordozós koala család, meitaiban - szürke, fehér, rózsaszín, sárga, világoskék leírása

késztermék, azonnal szállítható

Pamut anyagokból varrtam ezt a jókedvű koala triót, saját dizájn alapján.

Akár a természetben, a Miaszösz koala is a hátán hordja kicsinyét. A mama apró, levehető meitaiban hordja a picit.

Minden apró részlet alapos gonddal készült el rajtuk, így kicsi gyerekek kezébe is bátran adhatóak. Biztonsági szemet használtam, ami nem szakad le és nem pottyan ki, pofácskájukat pedig magam hímeztem. Belsejüket poliészter tömőanyaggal tömtem ki, ez nem csomósodik, megtartja formáját és antiallergén. Karjukkal, lábukkal kalimpálni tudnak.

Langyos vízben, kézzel moshatóak.

A mama teljes magassága 32 cm, a picik 13 cm magasak.

További információk a profilnál, illetve keress meg kérdéseiddel, szívesen válaszolok!
Köszönöm, hogy meglátogattad ezt a termékemet, további izgalmas böngészést!

Mamma, Minna és Manna hordozós koala család, meitaiban - szürke, fehér, rózsaszín, sárga, világoskék jellemzői

kézműves termék, készítette: miaszoszmuhely
késztermék, azonnal szállítható

termékkód
2953346

feltöltve
2017. október 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mamma, Minna és Manna hordozós koala család, meitaiban - szürke, fehér, rózsaszín, sárga, világoskék szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 450 Ft 1 450 Ft

Mamma, Minna és Manna hordozós koala család, meitaiban - szürke, fehér, rózsaszín, sárga, világoskék alkotója: miaszoszmuhely

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: