Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Könyvbarát könyvjelző - bordó és arany rózsa motívumos díszszalag, réz chainmaille

Könyvbarát könyvjelző - bordó és arany rózsa motívumos díszszalag, réz chainmaille leírása

késztermék, azonnal szállítható

Könyvbarát könyvjelző, hogy a sok olvasás se feszítse szét szeretett könyved gerincét! :-)

Bordó és arany színű, rózsa motívumos díszszalagot kombináltam sárgarézből készült láncszemes (chainmaille) elemmel, a végére pedig egy picinyke bordó üveggyöngyöt kapott.

Mérete: ~3,5*24 cm

A "könyvbarát könyvjelzők" széles választékát megtalálod boltomban, nézz körül bátran!
https://www.meska.hu/Shop/index/12729/33814

A képen látható könyvjelző az adott típus mintadarabja, a díszszalag mintájának elhelyezkedése változó lehet.

Könyvbarát könyvjelző - bordó és arany rózsa motívumos díszszalag, réz chainmaille jellemzői

kézműves termék, készítette: TerraLegenda
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag

színek

termékkód
3083198

feltöltve
2018. március 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Könyvbarát könyvjelző - bordó és arany rózsa motívumos díszszalag, réz chainmaille szállítása

Szállítás

A kiválasztott darabot az utalás megérkezése után 2 munkanapon belül ajánlva postázom, igényes csomagolásban, biztonságos, buborékos borítékban. De természetesen ha szívesebben vennéd át személyesen, Budapest belvárosában erre is lehetőséged van!

Idén változott a postai szabályzat, így a 2,4 cm-es magasságot meghaladó küldeményeket csak csomagként, illetve postán maradó ajánlott levélként lehet feladni. Ez esetemben a nagyobb ékszereket, tárgyakat érinti. A postázási lehetőségeknél az ajánlott levelet tartottam meg alapértelmezett lehetőségként, amennyiben ez (és adott esetben a postán maradó státusz) nem felelne meg, kérlek jelezd felém, és egyeztetünk az alternatív lehetőségekről!

A postai küldemény a feladás másnapján többnyire meg szokott érkezni, a Foxpost automatába rendelt csomag pedig 2-3 nap alatt. Kérlek vedd figyelembe, hogy az ünnepek előtti időszakban a megnövekedett forgalom miatt mindkét esetben elképzelhető néhány napos csúszás a kézbesítésben!

Amennyiben a kézhezvételt követően úgy éreznéd, hogy mégsem pontosan olyan a termék, mint amilyenre számítottál, úgy 14 napon belüli visszavásárlási garanciát vállalok, Téged csak a visszaküldés postaköltsége terhel.

Garancia

A legnagyobb odafigyelés mellett is történhet kisebb-nagyobb "baleset": beleakad, kiesik, eltűnik, minden bizonnyal mindannyiunkkal történt már ilyen, talán cifrább dolog is. A köztudottan alvási nehézségekkel küzdő ördögre is gondolva tehát minden darabra garanciát vállalok: a kisebb problémákat díjmentesen (féldrágakövek érintettsége esetén alapanyagáron) orvosolom, nagyobb probléma, például elveszített fél pár fülbevaló esetén megegyezés szerinti, kedvező áron.
Amennyiben pedig az adott probléma az ékszer, tehát az én hibámból fakad, úgy a garancia természetesen teljes körű!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Foxpost csomagautomata, előre fizetéssel 699 Ft 699 Ft

Könyvbarát könyvjelző - bordó és arany rózsa motívumos díszszalag, réz chainmaille alkotója: TerraLegenda

TerraLegenda Mióta is? 15? 20 éve? Magam sem tudom. Mintha mindig is folyton babráltam, fűztem, ragasztottam, formáltam volna. Mindig telve volt fejem ötletekkel és megvalósítani akarással. Később rájöhettem, hogy a bennem élő képeket, formákat nem találom meg odakinn. Nekem kell megteremtenem. Elkezdtem tehát megvarrni, átalaktani a saját ruháimat, meghajlítani a saját ékszereimet.
Persze gyöngyfűzéssel kezdtem, még gyermekként, ám néhány év alatt kiderült: a hozzám igazán közelálló alapanyag valójában a fém, s ezen belül is a réz. Vörös vagy sárga, egyik szebb, mint a másik: a lágysága, a keménysége, a tapintása, az árnyalatok végtelen skálája... Egyszóval: a réz.

A régebbi korok iránti vonzalmam sarkallt arra, hogy csatlakozzam hagyományőrző csoportokhoz, s ezeknek köszönhetem azt, hogy megismerkedhettem a chainmaille technikával. Számomra nagyon izgalmas ez az archaizáló technika, mellyel mégis olyan darabokat lehet alkotni, miket modern korunkban is bárki nyugodtan viselhet. Megállja helyét itt is, most is, mégis megőrizvén valamit múltunkból, gyökereinkből.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: