Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Piros-fehér menyasszonyi sujtás nyakék

Piros-fehér menyasszonyi sujtás nyakék leírása

Ez a nyakék nagy gonddal, sok-sok óra alatt készült el és várja azt a merész menyasszonyt, akinek nyakát az élete talán legfontosabb, legemlékezetesebb napján díszítheti. A nyakék alapja egy finom filc anyag, melyre a gyöngyszemeket egyenként, a sujtás szalagot pedig soronként varrtam fel, átlátszó damillal. A nyakék közepétől indulva a fehér sujtás szalag és a fehér gyöngyök oszlopszerűen elhelyezkedve váltják egymást egészen a harmadik piros, kör alakú díszítésig. Onnan a nyakék végéig haladva már csak a fehér sujtás szalagot varrtam fel. A nyaklánc hosszúságát a fehér gyöngyök gombolásával lehet változtatni, így öt különböző méretet tudunk beállítani. A nyakék hátuljára fehér selymet varrtam, egyrészt ez eltakarja és védi az elvarrásokat, másrészt így biztosan nem irritálja a bőrt. Kiegészítőként a boltomban található piros-fehér fülbevalót ajánlom. A nyakék egyedi, csak egyetlen darabot készítettem belőle.

Méretei: szélessége a legszélesebb és a keskenyebb részeknél: 6 és 4cm.
Hossza: legrövidebbre állításkor: ~ 40 cm, leghosszabbra állításkor ~47 cm. (~1,5 cm-es léptékkel haladva)

Személyes átvételre Budapesten van lehetőség.

Piros-fehér menyasszonyi sujtás nyakék jellemzői

kézműves termék, készítette: LauAni

színek

termékkód
3254745

feltöltve
2018. október 24.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros-fehér menyasszonyi sujtás nyakék szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 250 Ft 1 250 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) csomagautomata 889 Ft 889 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) postán maradó/Pontra 1 400 Ft 1 400 Ft
EXPRESS csomag 1 munkanapos (MPL) házhoz kézbesítés 1 790 Ft 1 790 Ft

Piros-fehér menyasszonyi sujtás nyakék alkotója: LauAni

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek