Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve !

Ez az egyedi , agyagvirágokkal díszített kézműves tömbgyertya ,szülinapra, névnapra ...vagy bármely alkalomra ideális választás lehet !...

kézműves termék, készítette: GresDesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyertya, szintetikus agyag, izlandi zúzmó, ragasztó, gyöngy, csipke
technika: mindenmás, gyurma

Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve !

Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve ! leírása

Ez az egyedi , agyagvirágokkal díszített kézműves tömbgyertya ,szülinapra, névnapra ...vagy bármely alkalomra ideális választás lehet !

Mérete :11cm magas x 4,5 cm átmérőjű

A gyertyára saját kézzel készített agyagvirág kompozició került. A virágokat szirmonként állítottam össze ,amelyeket (egy megálmodott terv szerint) ragasztóval helyeztem fel ,majd szines izlandi zúzmóval ,gyönggyel,csipkével dekoráltam.

A modellezés során az agyagvirág alapanyaga egyre keményebbre szárad, ám picit rugalmas marad. Ha dekorációként bánunk vele, nem következik be sérülés.Tisztítása ecset segítségével,portalanítva történik.

Mivel egy álom sem egyforma ...úgy az elkészített alkotásaim sem azok :) .
Lehet hogy a következő ugyanilyen méretű és színű gyertya már más virágkoszorúban pompázik ?

Döntsd el Te !

Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve ! jellemzői

kézműves termék, készítette: GresDesign

technika

színek

termékkód
3591181

feltöltve
2019. november 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve ! szállítása

Minden termékemet postai úton,gondosan becsomagolva küldöm.... az átutalt összeg megérkezésétől számított 24 órán belül.
A feladási díj tájékoztató jellegű ! Minden esetben,illetve a merendelt mennyiségtől függően is, a legkedvezőbb postázási díjat választom . Erről tájákoztatást küldök majd .

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Kézműves vil.sárga dekor-gyertya ,pasztell-lila agyagvirággal díszítve ! alkotója: GresDesign

GresDesign
Köszöntelek Kedves Látogató !

Kerámikusként egy új utat választottam.Mivel imádom a természetet és a virágokat.... az esztétika és szépség iránti szeretetem most virágkompozícióimban tükröződik vissza. A levegőn száradó agyagvirágok segítenek ezek megvalósításában...legyen szó pezsgőspoharak-,ékszerdobozok-,képkeretek-, gyertyák díszítéséről,vagy akár esküvői kiegészítők megtervezéséről.
A technika és a levegőn száradó szintetikus agyag Japánból ered. Európában még mindig új hobbinak számít. A modellezés során az agyagvirág alapanyaga egyre keményebbre szárad, ám picit rugalmas marad. Ha dekorációként bánunk vele, nem következik be sérülés.Tisztítása ecset segítségével,portalanítva történik.
Ha megfelelően ápolod ,soha nem hervad el !

Ajándékozz levegőn száradó porcelánvirágokkal díszített fa ékszerdobozokat,gyertyákat és egyéb dísztárgyakat bármilyen alkalomra ! A virágok kézműves (hand made) technikával készültek és mind egyediek. Egyik termék sem egyforma viszont egyforma szeretettel és ihlettel lett elkészítve.
Ne feledd : minden darab egyedi, kerámikus által megálmodott alkotás. Ezért a fotókon szereplő szinek ,virág-elrendezések minimálisan eltérhetnek!

Keress bizalommal !
Szeretettel várlak !

Legyen egy csodás napod ...Nekem már az,mert ITT köszönthetlek ! :)

Üdvözlettel :

Török Tünde

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: