Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Bézs masnis gombnyaklánc

Bézs masnis gombnyaklánc leírása

késztermék, azonnal szállítható

Nagy méretű bézs színű műanyag gomb és egy általam készített csipke masni felhasználásával készítettem a képen látható ékszert.

A medál szélessége 3,8 cm, magassága pedig 4,5 cm.
A lánc hosszúsága 50 cm, melyhez még csatlakoztattam egy 9 cm hosszú lánchosszabbító részt is.
Igény esetén a lánc hosszúsága, színe és anyaga változtatható. (Ezüst, arany és bronz bizsulánc, bőrszíj és organzás lánc közül lehet választani.)
A medál hátulját egy filclappal fedtem, hogy kényelmesebb legyen hordani.

Bézs masnis gombnyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Gombli
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
3258000

feltöltve
2018. október 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bézs masnis gombnyaklánc szállítása

Személyes átvétel lehetséges Miskolcon.
A vásárolt nyakláncot ajánlott küldeményként postázom bélelt borítékban.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Bézs masnis gombnyaklánc alkotója: Gombli

Gombli Kedves Érdeklődő!

Szögedi Kitti vagyok, és 2016 tavaszán fogalmazódott meg bennem az ötlet, hogy gombokból szeretnék ékszereket készíteni. Sikerült megvalósítani álmomat, így boltomban különféle gombokból készített, egyedi nyakláncok közül válogathatsz kedvedre.

Bár még friss alkotónak számítok, azonban nyakláncaimat nagy odafigyeléssel készítem, az esztétikum mellett a kényelmes viselésre is nagy hangsúlyt fordítok.

Ha esetleg egyedi ötleted, elképzelésed támadna a nyakláncok felépítését, színvilágát illetően, írj bátran, és igyekszem megvalósítani azt!

Fontos, hogyha esetleg megtetszik egy medál, de másfajta lánccal szeretnéd, ezt is jelezheted felém. A medálok mellé választható ezüst, arany vagy bronz színű bizsulánc, de akár bőrszíj is.

A fizetés banki előreutalással történik.
A megvásárolt ékszereket ajánlott levélként postázom bélelt borítékban, a postaköltség pedig 450 Ft.
Személyes átvételre hétköznap Budapesten, hétvégén pedig Miskolcon van lehetőség.

Remélem, Te is megtalálod nálam a számodra megfelelő ékszert! :)

További szép napot!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: