Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló

A fülbevalóhoz labradorit, jade és cseresznyekvarc ásványgyöngyöt, valamint ezüst szereléket használtam. A fülbevaló teljes hossza 6 c...

kézműves termék, készítette: fabianildi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fülbevaló alap, szerelőpálca, labradorit, ezüst köztes, jade, cseresznyekvarc
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés

Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló

Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A fülbevalóhoz labradorit, jade és cseresznyekvarc ásványgyöngyöt, valamint ezüst szereléket használtam.
A fülbevaló teljes hossza 6 cm.

LABRADORIT
misztikus és védelmező kő, fényhozó, az ezoterikus tudás köve, segíti a beavatást a rejtélyekbe. A labradorit összehangolja a fizikai és az éteri testet, és nyilvánvalóvá teszi a spirituális célokat. Ez a kő erősíti a megérzést, beleértve a "megfelelő időzítés" művészetét is; a tudattalanból üzeneteket hoz a felszínre, és megkönnyíti a megértésüket. Eloszlatja a félelmet, a bizonytalanságérzetet és a korábbi csalódásokat, erősíti a hitet önmagunkban Megnyugtatja a túlságosan tevékeny elmét, energiával tölti fel a képzeletet, és új ötleteket szül. A múlt elfojtott emlékeit a felszínre hozza. Hasznos társ változások idején; erőt és állhatatosságot biztosít. Az átalakulás köve; előkészíti a testet és a lelket az emlékezési folyamatra.

A JADE nagyon sok védelmező tulajdonsággal rendelkezik! Védi a testet a betegségektől. A belőle sugárzó bölcsességgel megakadályozza, hogy gazdája hibásan ítéljen, valamint megvédi Őt a manipulációtól. Megelőzi a baleseteket, így annak, aki gyakran úton van, hasznos utitársává válik!
A kínaiak szerint a jade meghosszabbítja az életet.
Segít ráhangolódni a természet jótékony hatásaira, békét nyújt, segít haladni az áramlással.
Gyógyítja a vesét és a hólyagot, ezen kívül harmóniát nyújt és vonzza a segítőkész jóbarátokat!
Csillagjegy: Bika, Rák, Mérleg, Szűz, Vízöntő és Halak

CSERESZNYEKVARC
más néven eperkvarc a hegyikristály egyik változata. Erősíti az immunrendszert és szabályozza a vérkeringést. A mérleg csillagjegyhez rendelik, ám alapvetően A szív csakra köve. Segít az összpontosításban, ezért tanuláshoz is ajánlják.
Viselése enyhíti a szorongást, erősíti a szívet, emellett harmóniát teremt a szervezetben és a lélekben egyaránt. Megkönnyíti az átmenetet a lélekpróbáló időkben.
Elősegíti az ész és a szív bölcsességének összehangolását.

Akció:
az aktuális akciókról a boltom főoldalán olvashatsz!

Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló jellemzői

kézműves termék, készítette: fabianildi

jellemző

színek

termékkód
3384371

feltöltve
2019. március 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló szállítása

A postán kívül személyes átvételre Törökbálinton és Budapest bizonyos részein (VI., XI., kerületek, 4-es, 6-os villamos bizonyos szakaszai, 4-es metró vonala) van lehetőség!

A termékeket mindig gondosan becsomagolva - pufi zacskóval kibélelve - postakész borítékban postázom. Kérlek vedd figyelembe, hogy csak ajánlva adok fel kiegészítőt, a későbbi problémák elkerülése végett.
Amennyiben a termékkel kapcsolatban bármi kifogás van, megpróbálok megoldást keresni rá, ez esetben kérlek minden esetben vedd fel velem a kapcsolatot!
Amennyiben két terméknél többet vásárolsz, úgy a mennyiség alapján a postaköltség költsége magasabb lehet a lentieknél megadottnál!

EGYÉB POSTÁZÁSI LEHETŐSÉGET IS VÁLASZTHATSZ (PL. FOXPOST, POSTÁN MARADÓ CSOMAG, STB.), ERRŐL KÉRLEK BELSŐ ÜZENETBEN EGYEZTESSÜNK!

Utánvételes vásárlásra jelenleg nincs lehetőség a boltomban!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 600 Ft
FOXPOST 800 Ft 800 Ft
PickPackPont házhoz szállítás előre futalással 1 300 Ft 1 500 Ft

Erő és állhatatosság ásvány fülbevaló alkotója: fabianildi

fabianildi Meska interjú az alkotóval »

Korábban rengeteget fűztem, amit egy időre - többnyire időhiány miatt - abba kellett hagynom. Nemrég újból felfrissítettem ilyen irányú tudásomat és elkezdtem alkotni. Mindig a végeredmény lebeg a szemem előtt! A fűzésen kívül sok mindenbe belekóstoltam, mint pl. a decoupage, zsugor-fóliázás, kötés, koszorúkészítés, stb.

Nagyon szeretem a színes és vidám dolgokat, legszívesebben fagyöngyökkel dolgozom.
Egy-egy szín vagy színösszeállítás a kedvünket és a napunkat is befolyásolja, jó irányba tereli.

A célom egyrészt az, hogy másoknak is mosolyt csaljak az arcára, ha rátekintenek a tarka-barka és színes kiegészítőkre!
Másrészt jól esik gyöngyörködni az elkészült alkotásokban és bezsebelni az elismeréseket, ha valami különlegeset sikerül alkotni! :-)

A legjobb érzés mégis az, hogy ha valakinek örömöt tudok szerezni az ékszereimmel!!!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: