Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Piros gyűrű, piros gyöngyös gyűrű, gyűrű vörös korallokkal

Piros gyűrű, piros gyöngyös gyűrű, gyűrű vörös korallokkal leírása

késztermék, azonnal szállítható

Tüzes, vörös színekkel készült ez a különleges gyűrű. Formája nem szabályos, inkább kicsit eklektikus, mégis harmonikus.
Sokféle gyöngyöt fűztem bele, egy piros korall gyöngy a közepe, cseh csiszolt gyöngyök, japán delica, cseh kásagyöngy, korall gyöngy, szatén gyöngy, mind-mind felbukkannak a gyűrűben.

A piros szín növeli az önbizalmat, erősít, vitalizál, a szeretet, szerelem kifejezője, erőt, tüzet, hatalmat képvisel. :-) Ha reggel rossz a kedved, vegyél fel valami pirosat, meglátod mindjárt jobb kedved kerekedik majd!

A gyűrű freeform, azaz szabad stílusban készült, improvizáció, egyedi termék. Állítható alapra dolgoztam rá, a fejrésze kb. 2x2 cm. Kizárólag fűztem, nincsen ragasztva, masszív erős dizájn, sokáig tudod hordani.

Inkább alkalmakra ajánlom, de ha szereted a gyűrűket, hétköznap is viseld bátran!
Ragyogó ajándék azoknak, akik szeretik az egyedi kézműves ékszereket.

Ha más színű gyűrűt szeretnél, kérlek nézz szét a gyűrűim között:

https://www.meska.hu/Shop/index/23944/53756

Köszönöm, hogy benéztél hozzám, legyen szép napod!

Piros gyűrű, piros gyöngyös gyűrű, gyűrű vörös korallokkal jellemzői

kézműves termék, készítette: ibolyaibics
késztermék, azonnal szállítható

jellemző

színek

termékkód
2966074

feltöltve
2017. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros gyűrű, piros gyöngyös gyűrű, gyűrű vörös korallokkal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft

Piros gyűrű, piros gyöngyös gyűrű, gyűrű vörös korallokkal alkotója: ibolyaibics

ibolyaibics Kedves látogató, szeretettel üdvözöllek!

Ezer éve fűzök gyöngyöt, vagy legalábbis néha ezt hiszem :-) Eleinte a magam örömére fűztem, később gyerekeket tanítottam gyöngyözni, aztán izgatott kíváncsisággal kutattam különböző technikák után, míg rátaláltam erre a technikára, melyet a mai napig művelek.

Az itt látható ékszerek, mind saját kreációk, melyek abszolút egyedi, ún. szabad stílusban (freeform) készülnek. Mivel nincsen mintájuk én magam sem tudom még egyszer megfűzni őket, mindegyik improvizáció, így teljesen bizonyos, hogy sehol sem jön veled szembe hasonló ékszer.

Szeretem a tüzes, erőteljes színeket, a nagy, mutatós, látványos ékszereket, elkészítésük azonban időigényesebb, mely tükröződik az árukban is.

Ékszereim elsősorban jó minőségű cseh és japán kásagyöngyből készülnek, de gyakran használok kagylókat, köveket, ásványokat, féldrágaköveket, csigákat, stb.
Elkészítésüknél nagyon figyelek a biztonságra, így amellett, hogy rugalmasak, erősek s tartósak is.

Ha beleszerettél valamelyik kincsembe, jelezd nekem, s a vásárlást követő napon, gondosan becsomagolva, ajánlva postázom Neked.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám, szép napot kívánok!
Ibolya

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: