Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

All you need is LOVE- Valentine-napra - Saját idézetes gitárpengető kulcstartó -stamping

All you need is LOVE- Valentine-napra - Saját idézetes gitárpengető kulcstartó -stamping leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Új sorozatom egyik első tagja, egyedi kérésre, rendelhető!!! Ha te is ilyet szeretnél, vagy hasonlót más szöveggel, bátran rendelj egy stamping kézzel kalapált pengetőmedált, vagy akár más formát is!

Egyedi szöveg ára benne van az árban.

Vörösréz gitár pengető, kézzel kalapált betűbeütéses-stamping ékszer

Ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék akár lányoknak, akár fiúknak

Kézzel készítem ezt a kulcstartót, gitáros idézet került bele beütéses technikával. Gondosan csiszoltam, a széleit kerekítettem, hogy sima legyen. Akár antikolva, akár fényesre csiszolva is tudom küldeni, alapból antikolom, ha nem azt szeretnéd írd bele a megrendelésbe.

A pengetó, egy kerek vagy szív alakú kulcskarikán lóg, egy bőr jellegű láncon felkötve.
Összesen 3 db szívem van, ha elfogy, csak karikát tudok adni.

HA LÁNCNAK SZERETNÉD? AKKOR ÚGY KAPOD, CSAK SZÓLJ!

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 26 mm, Hossz: 30 mm

All you need is LOVE- Valentine-napra - Saját idézetes gitárpengető kulcstartó -stamping jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

színek

termékkód
2698691

feltöltve
2017. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

All you need is LOVE- Valentine-napra - Saját idézetes gitárpengető kulcstartó -stamping szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 675 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 605 Ft 705 Ft

All you need is LOVE- Valentine-napra - Saját idézetes gitárpengető kulcstartó -stamping alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek