Víz- és időjárásálló madárodu, melyet mozaikozás előtt kétszer vízálló lakkal kezeltem. Méretei: 15,5cm magas, 12 cm széles. Színes gyö...

iparművész termék, készítette: vikomozaikvilag
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: faház, fuga, lakk, ragasztó, mozaik
technika: mozaik

"Meggyvágó" madárházikó

"Meggyvágó" madárházikó leírása

Víz- és időjárásálló madárodu, melyet mozaikozás előtt kétszer vízálló lakkal kezeltem. Méretei: 15,5cm magas, 12 cm széles. Színes gyöngyházfényű üvegmozaikkal, színes spektrumüveggel és millefiori gyöngyökkel díszítettem. Fára, falikarra is akasztható. Erkélyünk, kertünk vidám dísze lehet.
( A posta költséget a termék súlya alapján fogom tudni kiszámolni, a mindenkori díjak alapján.)

"Meggyvágó" madárházikó jellemzői

iparművész termék, készítette: vikomozaikvilag
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3565078

feltöltve
2019. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Meggyvágó" madárházikó szállítása

Szállítás:
Asztal, bútor esetében, méretét és súlyát tekintve személyes átadás szükséges. Budapestre és 100 km-es körzetébe 4000 forintért tudom kiszállítani, vagy otthonomban átvehető. Dísztárgyakat buborékos borítékban adom postára.A postaköltség a termék súlyától és terjedelmétől függ.Az egyes termékeknél feltüntetett postai árak nem pontosak.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 1 Ft 1 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft

"Meggyvágó" madárházikó alkotója: vikomozaikvilag

vikomozaikvilag
Bútorfestés és mozaik

Kedves Látogató!
Köszöntelek a Plantago Design (vikomozaikvilág) kézműves boltjában!

2012 óta foglalkozom mozaik tárgyak készítésével és pár éve ismerkedtem meg a bútorfestéssel. Mindkettőt hivatásszerűen tanítom is.
Boltomban saját tervezésű és készítésű üvegmozaik ajándék és dísztárgyakat, illetve festett bútorokat és otthondekorációs tárgyakat találsz. Szinte mindegyik rendelhető egyéb, általad választott színvilágban és motívummal. Megrendelés előtt belső üzenetben érdeklődj a részletekről, szívesen segítek.
Szép napot és jó nézelődést kívánok!

Hegedűs Viki

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: