Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal (rágcsalánc)

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal (rágcsalánc) leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Segít a babák fogzási időszakát elviselhetőbbé tenni, a kicsi könnyen masszírozhatja az ínyét a figura és a lánc bármely részével. A végén a csatt rátűzhető a ruhára, biztonsági övre, babakocsira stb.
BPA mentes, 100 % orvosi szilikonból (figura, golyók), fából készített rágcsalánc. Babátok nevével igazán egyedivé varázsolhatjátok, mely fa kocka betűkből van kirakva.
Választható figurák: elefánt, zsiráf, polip, csikóhal.
Mérete figurától függ.
Max. magasság: 10,5 cm, min. magasság: 6,5 cm
Max szélesség: 8 cm, min. szélesség: 5 cm
Lánc hossza a golyók méretétől és formájától is függ, kb 30 cm.
A golyók színe és formája, a figura, a név és a csatt is egyedileg válogatható.

Postai út esetén csak egy esetben tudok felelősséget vállalni, hogyha ajánlott,elsőbbségivel vásárolod meg!!

Postaköltség ára függhet a termékek mennyiségétől, súlyától így kérlek fizetés előtt egyeztessünk!

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal (rágcsalánc) jellemzői

kézműves termék, készítette: Nikol87
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

színek

termékkód
2771186

feltöltve
2017. november 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal (rágcsalánc) szállítása

Szállítás postai úton vagy átvétel személyesen Pesterzsébeten. Garancia postai út esetén 1 hét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 210 Ft 495 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 495 Ft 690 Ft

Babralánc és cumilánc egyben csillaggal (rágcsalánc) alkotója: Nikol87

Nikol87 1 gyermekes anyuka vagyok. A kislányom pár hónaposan letépte a nyakláncomat a nyakamból, ezek után bajban voltam, hogy mit vegyek fel, mert nyaklánc nélkül csupasznak éreztem magam. Egy babamama klubnak köszönhetően felfedeztem a rágcsaláncokat, és így néztem utána és szerettem bele ezekbe a termékeknek, és próbálok újabb és újabb termékekkel kedveskedni az anyukáknak és csemetéiknek. BPA mentes, 100 % orvosi szilikonból ( tanúsítvánnyal bizonyított), fából, pamutból készítem egyedi termékeimet.
Termékeim:Szilikon / Horgolt hordozós rágcsaláncok, babraláncok, rágcsaláncok, cumiláncok,marokláncok, babakocsiláncok, gyermek karkötők és nyakláncok, kulcstartók. Fogzási időszak könnyítése a cél, emellett fejleszti a pici finommotorikus képességét, és leköti a figyelmét a babakocsiban, az autóban, hordozás, pelenkázás, szoptatás közben is akár.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: