Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Róka nyakék, lánc

Róka nyakék, lánc leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

925-ös sterling ezüst antikolt rókafej csiszolt( fazettált), fűzött karneollal + ezüst lánc.

Róka nyakék, lánc jellemzői

kézműves termék, készítette: matric
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

technika

jellemző

termékkód
3313310

feltöltve
2019. január 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Róka nyakék, lánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 900 Ft 900 Ft

Róka nyakék, lánc alkotója: matric

matric Tavaliné Seres Maricának hívnak,Matricnak.
Az ötvösséggel 1995-ben kezdtem ismerkedni Woth Tamás és Osváth Tamás műhelyében. Az évek alatt a szakma több területén kipróbáltam magam. Szeretek kísérletezni különböző anyagokkal, formákkal. Szeretem a természetet megfigyelni, formákon túl a különböző érzékszerveket bevonni a munkába, mint a tapintás, szaglás, hallás. Ezek együtt adnak ihletet, ezek segítségével rajzolódik ki egy- egy ékszer, indul be a fantázia.
Fontosnak tartom a valódi kövek használatát, mint természetes anyagot.
Az így megálmodott és megvalósított ékszerek által könnyebben ki tudom fejezni valódi énemet. Az ékszerek egyedisége egyéniséget tükröz. Nem csak a készítőjét, de a viselőjét is jellemzi.
Aki különleges ékszert keres elérhető áron megtalálhatja a munkáim között.

Mind kézzel készült egyedi ékszerek. Alapanyagként ezüstöt és rezet használok. A kövek minden esetben természetes, valódi kövek, ásványok, gyöngyök.Megrendelésnél minden esetben figyelembe veszem a vevő kívánságát. Hiszen előfordulhat, hogy megtetszik egy-egy darab, de épp a köves kő nélkül, illetve fordítva.
A fülbevalók stekkeres- bedugós változatban készülnek, de igény szerint patent záras vagy kampós változatra is van lehetőség.
A gyűrűk rendelése esetén mindig a kívánt ujjméretnek megfelelően készülnek el.
Amelyik medál lánccal együtt van feltüntetve, ott az ár komplett értendő, mivel nem levehető a lánc a medálról. Ahol viszont levehető, ott minden esetben külön értendő az ár a medálra és a láncra is.
Az ékszerek megmunkálása hagyományos ötvös technológia segítségével történik. Elkészítési idejük 10-14 nap. Budapesten egy kertvárosi kis műhelyben, a Becses Műhelyben.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: