Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Saját idézetes gitárpengető nyaklánc - betűbeütéses kézikalapált ékszer - stamping

Saját idézetes gitárpengető nyaklánc - betűbeütéses kézikalapált ékszer - stamping leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Új sorozatom egyik első tagja, egyedi kérésre, rendelhető!!! Ha te is ilyet szeretnél, vagy hasonlót más szöveggel, bátran rendelj egy stamping kézzel kalapált pengetőmedált, vagy akár más formát is!

Egyedi szöveg ára benne van az árban.

Vörösréz gitár pengető, kézzel kalapált betűbeütéses-stamping ékszer

Ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék akár lányoknak, akár fiúknak

Kézzel készítem ezt a medált, gitáros idézet került bele maratásos technikával. Gondosan csiszoltam, a széleit kerekítettem, hogy sima legyen.

A medál, mellé egy igényes bőrszíj jellegű láncot is adok. A készlettől függően de általában fekete fonott láncot, az jól illik hozzá.

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 26 mm, Hossz: 30 mm

Saját idézetes gitárpengető nyaklánc - betűbeütéses kézikalapált ékszer - stamping jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

színek

termékkód
2277319

feltöltve
2017. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Saját idézetes gitárpengető nyaklánc - betűbeütéses kézikalapált ékszer - stamping szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 675 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 605 Ft 705 Ft

Saját idézetes gitárpengető nyaklánc - betűbeütéses kézikalapált ékszer - stamping alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: