Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Színes ősz 1 - Narancs, padlizsánlila, fehér és szürke színű horgolt sapka - Párosítsd hozzáillő kézmelegítővel!

Színes ősz 1 - Narancs, padlizsánlila, fehér és szürke színű horgolt sapka - Párosítsd hozzáillő kézmelegítővel! leírása

Megtetszettek ezek a színek: narancs vagy sütőtök sárga, padlizsánlila, törtfehér és lila - az ősz és a tél termései és színei!
Ezekből a színekből terveztem és horgoltam ezt a fejresimuló sapkát, melyhez hozzáillő kézmelegítőt is készítettem, ez külön termékem, de összeillenek!
Az utolsó képen látható, hogy ugyanaz a mintájuk.
Párosítsd, hogy készlet legyen belőle!

Tehát itt külön a sapkát rendelheted meg.
.
Méret: kb. 56 cm-es fejbőségre jó.

30 fokon kézzel mosható.

Színes ősz 1 - Narancs, padlizsánlila, fehér és szürke színű horgolt sapka - Párosítsd hozzáillő kézmelegítővel! jellemzői

kézműves termék, készítette: Taffa
anyag

technika

ajándék nekik

termékkód
2977683

feltöltve
2017. november 13.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Színes ősz 1 - Narancs, padlizsánlila, fehér és szürke színű horgolt sapka - Párosítsd hozzáillő kézmelegítővel! szállítása

Személyes átvétel: Budapesten

1 pár kesztyű esetén meg tudom oldani, hogy levélként adom fel, ennek díjai láthatók. De 2 vagy több pár kesztyű esetén, vagy nagyobb darab esetén sajnos nem fér bele a 2,4 cm-es vastagság határba, ezért csak csomagként mehet el, melynek díja 1530 Ft. Ezért célszerűbb ebben az esetben egyenként levélként feladni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 280 Ft 1 530 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 575 Ft 1 530 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 680 Ft 1 530 Ft

Színes ősz 1 - Narancs, padlizsánlila, fehér és szürke színű horgolt sapka - Párosítsd hozzáillő kézmelegítővel! alkotója: Taffa

Taffa TAFFA =

Textil
Anyag
Fonal
Fa
Agyag

Ezekkel dolgozom!

Személyes átvétel lehetséges Budapesten elsősorban a metró vonalán, de más átvételi pontot is meg tudunk beszélni Bp-en.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek