Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Rágcsalánc

Rágcsalánc leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Szilikon golyókból készült nyaklánc, szilikon medállal. Kiváló ékszer az anyukáknak, mert ha meg is rántja a baba, olyan kapocs van hátul, hogy szétkapcsolódik, és a madzag sem téphető el, és nem is vágja meg anyuka nyakát. Hordozás, vásárlás, szoptatás, pelenkázás közben nagyon jó figyelem elterelő a kicsiknek. A szilikon medállal masszírozni tudja az ínyét. A szilikon BPA mentes, orvosilag bevizsgált bababarát.
Remek viselet a mindennapokra.
Mérete egyedileg meghatározható, medáltól a csattig kb 32-42 cm.
Medál rendelhető csepp vagy kör alakú formában is.
Egyedileg rendelhető színek, összeállítások.

Rágcsalánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Nikol87
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyag

színek

termékkód
2552912

feltöltve
2017. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rágcsalánc szállítása

Szállítás postai úton vagy átvétel személyesen Pesterzsébeten. Garancia postai út esetén 1 hét.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 210 Ft 495 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 495 Ft 690 Ft

Rágcsalánc alkotója: Nikol87

Nikol87 1 gyermekes anyuka vagyok. A kislányom pár hónaposan letépte a nyakláncomat a nyakamból, ezek után bajban voltam, hogy mit vegyek fel, mert nyaklánc nélkül csupasznak éreztem magam. Egy babamama klubnak köszönhetően felfedeztem a rágcsaláncokat, és így néztem utána és szerettem bele ezekbe a termékeknek, és próbálok újabb és újabb termékekkel kedveskedni az anyukáknak és csemetéiknek. BPA mentes, 100 % orvosi szilikonból ( tanúsítvánnyal bizonyított), fából, pamutból készítem egyedi termékeimet.
Termékeim:Szilikon / Horgolt hordozós rágcsaláncok, babraláncok, rágcsaláncok, cumiláncok,marokláncok, babakocsiláncok, gyermek karkötők és nyakláncok, kulcstartók. Fogzási időszak könnyítése a cél, emellett fejleszti a pici finommotorikus képességét, és leköti a figyelmét a babakocsiban, az autóban, hordozás, pelenkázás, szoptatás közben is akár.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: