Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Nemez kitűző bross hajékszer gyöngyökkel antik báj

Nemez kitűző bross hajékszer gyöngyökkel antik báj leírása

késztermék, azonnal szállítható

Csillag virág nemez kitűző amit varrott gyöngyökkel, ásványokkal díszítettem. Amolyan bohém vidám HErás stílusban.
Válaszd hozzád legközelebb álló színben. Remekül feldobja a hétköznapi öltözékünket. Tökéletes kiegészítő ezekben a szürke téli hétköznapokban.
A hátulján lévő erős csipeszes csattal biztonságosan tűzhető a kabát, mellény gallérjára vagy a kivágott ruha, blúz kivágásába. Sálcsipeszként is jól működik. Akár a hajadba, kontyodba is tűzheted.
Anyag 100% merinó gyapjú, Üveggyöngyök, erősebb fém hajcsipesz.
Legtávolabbi mérete: 14,5cm
Rendelhető más színben is. Mivel az alapanyagot is én készítem bármilyen színben rendelhető!

Nemez kitűző bross hajékszer gyöngyökkel antik báj jellemzői

kézműves termék, készítette: Hera
késztermék, azonnal szállítható

saját alapanyag
A nemezelt bross alapot gyapjú szöszből gyúrtam.

ajándék nekik

termékkód
2978606

feltöltve
2017. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nemez kitűző bross hajékszer gyöngyökkel antik báj szállítása

SZÁLLÍTÁS:
A szállítást Futár szolgálattal foxpost-on kersztül, Foxpost csomagautomata ill. Magyar Postával tudom Magyarországon belül teljesíteni. A szállítási díjak Magyarországon érvényesek. Buborékos borítékban vagy dobozban adom fel. A futárszolgálat igénybevételéhez kérem adja meg telefonszámát.
FIZETÉSi mód lehet: 1.előre utalás számlaszámra. 2.Foxpost és futár használatakor lehetőség van utánvétre. 3.személyes átvételkor csak készpénzes fizetés

Személyes átvétel csak előre egyeztetett időpontban. Helye: műhelyemben (Csongrád megye) lehetséges. Személyes átvételkor csak készpénzzel fizethet!

KEDVEZMÉNYEK:
Ha KUPONT szeretne beváltani, kérem előtte írjon egy belső üzenetet a meskán!
Az EGYSZERI AJÁNLAT polcon talál kedvezményes áron termékeket ill. a meska akciók során

TÁJÉKOZTATÁS:
Adószámos magánszemélyként iparművészeti tevékenységet végzek. (Nem vagyok áfakörös)
Tájékoztatom hogy a kézhezvételtől 14 napig elállhat a vásárlástól. A terméket vissza szállíttatnia kibontatlan csomagolásban Önnek kell! Csak sértetlen, nem használt, ép, tiszta visszaérkezett terméknek tudom a termék árát visszatéríteni ill. cserelehetőséget biztosítok. A szállítási költséget nem térítem vissza. Kivételt mindennemű visszatérítés alól az EGYEDI RENDELÉS-ben megrendelt mindennemű termék jelent.
Az elérhetőségeimet a vásárláskor kapja meg. (meska szabályzat)
A fogyasztót megillető elállási és felmondási jog 45/2014. (II. 26. 9§) Korm. rendelet (Hatályos: 2014.06.14)
alóli kivételek: {29. § (1) c bek.}
c) olyan nem előre gyártott termék esetében, amelyet a fogyasztó utasítása alapján vagy kifejezett kérésére állítottak elő, vagy olyan termék esetében, amelyet egyértelműen a fogyasztó személyére szabtak; (különböző színben, méretben rendelhető termékek)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 400 Ft 2 000 Ft
Foxpost csomagautomatába utánvéttel 1 000 Ft 1 150 Ft
Foxpost házhozszállítás utánvéttel 1 380 Ft 1 540 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Foxpost házhozszállítás előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Nemez kitűző bross hajékszer gyöngyökkel antik báj alkotója: Hera

kérdésem van a termékkel kapcsolatban