Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

piros hajpánt tüllel

piros hajpánt tüllel leírása

4mm vastag, piros művészfilcből készült fejrevaló, fekete tüllel körbevéve. a két vége találkozásánál egy nagy tüllrózsa csücsül.

piros hajpánt tüllel jellemzői

kézműves termék, készítette: Paralele
anyag

technika

jellemző

színek

termékkód
878582

feltöltve
2011. július 22.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

piros hajpánt tüllel szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

piros hajpánt tüllel alkotója: Paralele

Paralele Az egész 2003-ban kezdődött azzal, hogy örököltem a nagymamámtól egy kalapkészítő fejformát. Azóta készítek magamnak több-kevesebb sikerrel kalapokat és fejdíszeket, mégha nincs is túl sok alkalmam viselni őket. Szerintem egy jól megválasztott fejfedő tényleg megkoronázza az öltözéket, viselőjét izgalmassá, sikkessé teszi és egy lapon sem lehet említeni a ruházati üzletláncoknál (jelenleg) tömegesen kapható ízléstelen műanyag förmedvényekkel.

Csináltam egy polcot \"riszájkling\" néven a maradék filceimből készült dolgaimnak. Egyelőre iphone-tokok készülnek, de ez attól is függ, mit \"látok meg\" az anyagban...

A kalapokat vagy buborékfóliás borítékban, vagy dobozban, levélként adom fel. Ha ajánlottan szeretnéd, úgy 420 Ft-ba kerül, ha elsőbbségivel, úgy 255 Ft. A személyes átvételre Pakson ill. Szegeden van lehetőség, de csak akkor, ha az mindkettőnknek megfelel. Ha ezt az opciót választanád, dobj előtte egy belső üzenetet.

Aug. 15-28-ig kisebb-nagyobb megszakításokkal nyaralok, úgyhogy postázni csak hébe-hóna fogok tudni. A levelekre igyekszem válaszolni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban