A táska kifejezetten laptop tartására készült, ugyanakkor mind színeiben, mind formailag aktuális trendi hangulatot tükröz, így akár a ...

kézműves termék, készítette: matraikriszta
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: textil, műbőr, heveder, vatelines bélés, fém kellékek, tépőzár, gumi
technika: varrás

khaki laptop tatyó / álló

khaki laptop tatyó / álló leírása

A táska kifejezetten laptop tartására készült, ugyanakkor mind színeiben, mind formailag aktuális trendi hangulatot tükröz, így akár a mindennapokban is viselhető. Anyag összetételét tekintve teljesen egyedi darab.
A táska álló formátumban készült, egy hevederrel és tépőzárral leválasztott belső nagy zsebbel tagolva így a laptoptól elkülöníthetően beletehető a töltő, vagy egyéb tartozék. Az elején egy kis zseb található, ami szintén funkcionál. A táska vatelines bélése (vastag és puha) gondoskodik a laptop védelméről. Egyedi dekoratív íves fülekkel kézben vihető, illetve hosszú lecsatolható pánttal a testre vehető.
Az anyagösszetétel, és a bélés jól ellenáll a csapadéknak.
Hideg vízben, szappannal, kézzel mosható!
Méretei: 38 cm x 28 cm x 4 cm
(Az egyedi gyártás során a méretekben minimális eltérés lehetséges.)

khaki laptop tatyó / álló jellemzői

kézműves termék, készítette: matraikriszta

saját alapanyag
a patchwork jellegű eleje részt én készítem

technika

színek

termékkód
3556035

feltöltve
2019. október 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

khaki laptop tatyó / álló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 490 Ft 14 900 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 990 Ft 1 990 Ft
posta automata 890 Ft 890 Ft

khaki laptop tatyó / álló alkotója: matraikriszta

matraikriszta
MÁTRAI KRISZTINA / Crix Design

A ruhatervezői végzettség megszerzését kővetően a szakmában több területen is szerencsém volt kipróbálni magamat. Az önálló ruha kollekciók és bemutatók mellett számos jelmezes, és formaruhás felkérés megtalált, készítettem egyedi felkérésekre is öltözékeket, alkalmi, esküvői, de hétköznapi vonalon egyaránt. Jelenleg egy női felsőruházati cég tervezője vagyok, illetve egy művészeti iskolában tanítok szakmai tantárgyakat.
Saját márkanév alatt táskákat tervezek limitált szériában, melyeknél a minőség, a meghökkentő anyagtársítások mellett, személyességre, megismételhetetlenségre törekszem. Sosem készül két egyforma darab!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: