Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Szent fej Erdélyből

Szent fej Erdélyből leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egy Erdélyi kirándulás emléke ez a kép. A férjem készítette vörösrézre, tűzzománc technikával Sötétzöld bársony paszpartun van, dupla arany keretben .. Mérete 35x31 cm

Szent fej Erdélyből jellemzői

kézműves termék, készítette: tuzcica
késztermék, azonnal szállítható

technika

színek

termékkód
2992893

feltöltve
2017. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szent fej Erdélyből szállítása

A képeket, ékszereket pukkanos, bélelt borítékban küldöm. Amennyiben a szállítás során sérül, kérlek jelezd, és megbeszéljük. Kérésre, ha 15 napon belül visszaküldöd a képet,vagy az ékszert visszatérítem az árát . Az ékszereket speciális ékszerragasztóval szerelvényezem, de ha véletlenül elválik a ragasztás díjmentesen megcsinálom. ( a postaköltséget kell csak megfizetni) 2017-től levélként tudom feladni a 324 mmx229 mm x24mm méretet meg nem haladó küldeményeket. Ennek ára 100gr-ig 590.- ft 250 gr-ig 665.-Ft Vagy kérheted postán maradó küldeményként is a fenti áron, ha a méret nagyobb. (a szállítási ár függ a súlytól, ezért ezt mindíg utólag tudom pontosan megadni. A Meska nem kezeli a súlyt.
A fenti méretet meghaladó küldeményeket csak csomagként veszi fel a posta, amelynek díjszabása 1490.-Ft. . Futárszolgálattal (GLS) 1195.-Ft a szállítás
(sajnos webbox nem áll rendelkezésre a településen.)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 445 Ft 445 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft

Szent fej Erdélyből alkotója: tuzcica

tuzcica Meska interjú az alkotóval »

A tűzzománc mellett a fusing technika is felkeltette az érdeklődésemet. Saját tervezésű üvegékszereimet, akár kombinálva tűzzománccal is, megtalálod a boltomban.Az ékszerek készleten vannak, de kérésre egyéni kívánság alapján is elkészítem a kívánt darabot.
Az ékszereket gondosan csomagolva küldöm. 15 napig indoklás nélkül kicserélem, vagy visszaveszem.
Köszönöm hogy benéztél hozzám

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: