Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény

Rátétes technikával készült, elején és hátán formázó varrásokkal elkészített mellény. Elejét és hátát különböző mintájú anyag csíkok ...

kézműves termék, készítette: bkrisztina
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: bársony, kordbársony, düftin, lenvászon, pamutszövetek, fonal, gomb, gyöngy, cérna
technika: varrás, patchwork, foltvarrás

Termék ára: 8 900.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény

Termék ára: 8 900.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Rátétes technikával készült, elején és hátán formázó varrásokkal elkészített mellény.
Elejét és hátát különböző mintájú anyag csíkok díszítik, amelyet fonal tűzéssel rögzítettem az alap szövethez.
Eleje enyhén spiccelt, négy gombbal záródó. Háta alja enyhén ívelt.
Elejét fonal díszítések, gyöngyök, gombok díszítik. Belső része bélelt.
Mosószerrel csak kézzel, max. 40C fokon mosható, langyos vasalóval vasalható, gyöngyök kikerülésével.

Négy alapméretben készítem.
S: mellbőség: 92 cm, hossz: 60 cm.
M: mellbőség: 99 cm, hossz :62 cm.
L: mellbőség: 106 cm, hossz: 64 cm.
XL: mellbőség: 116 cm, hossz: 66 cm. (+500 Ft.)
XXL: mellbőség: 120 cm, hossz: 66 cm. (+500 Ft.)
A mellbőség begombolt állapotban értendő.

Egyéni méretet is készítek a mellbőség megadásával.

Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény jellemzői

kézműves termék, készítette: bkrisztina

színek

termékkód
3573168

feltöltve
2019. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény szállítása

Késztermékek, ezen a linken láthatók: http://www.meska.hu/Shop/index/12594?order=keszleten

A nálam vásárolt termékeket mindig újra hasznosított kartonban, gondosan csomagolva, vagy buborékos belsejű borítékban postázom, hogy szállítás közben ne sérüljön a termék. Személyes találkozáskor átvett termékeknél, ha esetleg szükséges (táskánál, vállpánt hosszának beállítása, a tulajdonos méretének megfelelően), kisebb átalakításokat azonnal megcsinálok. Ha bármilyen probléma felmerül a vásárolt terméknél, 1 hónapon belül kicserélem, vagy másikat készítek. A szállítási költség tartalmazza a csomagolás költségét is.
Több termék vásárlása esetén, a posta költség csak tájékoztató jellegű! A termékek súlyának pontos tudatában, egyeztetés után tudom megadni a pontos összeget!

Személyes átvételre, Budapesten, a Batthyány tér környékén van lehetőség.

UTÁNVÉTELLEL NEM POSTÁZOK TERMÉKEKET! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNÖM!

A posta, 2017-es szabálya szerint, a 22.9 cm. +32.9 cm. +2.4 cm-nél nagyobb küldeményt csak csomagként lehet postázni, ezért a nagyobb méretű táskák, ruhák és mellények posta költsége a csomagfeladáshoz igazodott! A megadott érték, ( 1630 Ft.) 2 kg-ig érvényes!

Ajánlom a FOXPOST csomagautomatába történő postázást, ez esetben a nagyobb termékek posta költsége kedvezőbb! A nagyobb bevásárló központokban, élelmiszer üzletekben találhatóak ilyen FOXPOST csomagautomaták. Kérésre, szívesen megnézem, hogy a Te címedhez, melyik automata esik legközelebb!

========================================
%%% VÉGKIÁRUSÍTÁS!!! ÓRIÁSI AKCIÓ!!!!
KÉSZLETEN LÉVŐ BLÚZOK: 990 FT.
SZOKNYÁK: 1990 FT.
RUHÁK: 3990 FT.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 950 Ft 1 950 Ft
FOXPOST csomagautomatába 999 Ft 999 Ft
MPL posta csomagautomatába 890 Ft 890 Ft
Posta pontra (postán maradó) történő címzés esetén 1 435 Ft 1 435 Ft

Bordó-mályva színű, applikációs, gyöngyös mellény alkotója: bkrisztina

bkrisztina Meska interjú az alkotóval »

Köszönöm, hogy benéztél a boltomba!

Boros Krisztina vagyok.

Ha érdekelnek a patchworkös és rátétes technikával készült ruhák, mellények, táskák akkor jó helyen jársz.
Életem egy kis részét Ázsiában töltöttem, innen hoztam magammal azt a színvilágot és technikát amit ott a gyakorlatban láttam és tapasztaltam.
Diploma munkámat is patchwork technikával készítettem el, amely néhány szakfolyóiratban és a TVben is megjelent.
Az alkotás tölti ki a napjaimat, de a télből és a szürkeségből mindig elmenekülök Ázsiába egy kis feltöltöttségre.
Ha egyedi kívánságod van azt is meg tudom oldani, ha megbeszéljük.
Várom kedves érdeklődők bátor jelentkezését!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: