Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Néma film. Textil ékszerszett

Néma film. Textil ékszerszett leírása

késztermék, azonnal szállítható

A szürke, a fekete, a fehér, csíkos és a pöttyös szerepel ebben az ékszer szettben.
2,5 cm fonott alapra rögzítettem a rózsákat, ugyanúgy a karkötőnél is.

Újrahasznosított, rugalmas póló anyagból készült.

Néma film. Textil ékszerszett jellemzői

termék, készítette: colorosa
késztermék, azonnal szállítható
anyag

ajándék nekik

termékkód
3191307

feltöltve
2018. augusztus 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Néma film. Textil ékszerszett szállítása

Budapesten, személyes átvételre is van lehetőség, a Móricz Zs. körtéren.
Előre utalásnál 0-3 napon belül postázok, minden esetben bélelt borítékban.
2017. jan. 1-től változott a postai díjszabás:
azokat a küldemények, amelyek eddig levélként kerültek feladásra, de csomag jellegűek voltak, a Posta jan.1-től amorfként azonosítja. Amorf az a küldemény, amelyiknek egyik, vagy több oldala is nagyobb, mint 32,4 x 22,9 x 2,4 cm (hosszúság, szélesség, magasság).
Mivel ez kb. háromszoros árdrágulást jelent a korábbi időszakhoz képest, ezért én a postán maradó küldeményt választom. Itt a díjtételek nagyjából ugyan azok, csak az áruért be kell menni a postára.

Ha használat során valamilyen rendellenességet tapasztalsz, kérlek, jelezd, gyorsan orvosolni fogom a problémát.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó küldemény ajánlott előrefizetéssel 520 Ft 600 Ft

Néma film. Textil ékszerszett alkotója: colorosa

colorosa Harangi Róza vagyok. A Colorosa márkanév innen ered, és onnan, hogy elkötelezettje vagyok a színeknek. Állandóan fürkészem ezt a csodálatos világot, hiszen a szín az maga az élet. A színek formákban öltenek testet. Ez tartja ébren a kreativitásomat: miből, milyen eszközzel, milyen színnel tudom az elképzelésemet megvalósítani.

Évtizedeken át voltam dekoratőr, néhány évet pedig tanítottam is. Részt vettem alkotó táborokban, ahol rengeteget festettem, kollektív kiállításokon vettem részt. Jelenleg ékszereket készítek, különböző technikákkal, de bevallom, a szívem közepe a textil, ezzel együtt az újrahasznosítás. Hiszem, hogy nagy jövő előtt áll, azért is, mert egy idő után rá fogunk kényszerülni, hogy átgondoltabban bánjunk az energiával, a felhalmozott értékekkel. Ezen az úton szeretnék tovább menni, de néha elkanyarodok az ásványok és a gombok fantasztikus világába is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: