Barna, virágos, fesztivál övtáska 2.

Barna, kellemes tapintású, dekorszövetből és batikolt, virág mintás, indonéz pamutvászonból készült övtáska. Eleje felül cipzárral ny...

kézműves termék, készítette: bkrisztina
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: dekorszövet, pamutvászon, cipzár, fonal, heveder, müanyag csat, cérna, polyester selyem
technika: varrás

Barna, virágos, fesztivál övtáska 2.

Barna, virágos, fesztivál övtáska 2. leírása

Barna, kellemes tapintású, dekorszövetből és batikolt, virág mintás, indonéz pamutvászonból készült övtáska.
Eleje felül cipzárral nyitható.
Mindkét oldalát, mintás pamutvászonnal díszítettem, melyet fonal rátűzéssel erősítettem a dekorszövethez.
Belseje mintás, polyester selyemmel bélelt.
Pántja max. 117 cm.-ig állítható. Műanyag csattal záródik.

A zseb mérete:
szélessége: 20 cm.
magassága: 19 cm.

Max. 40 fokon mosható, vasalható.
Kiválóan alkalmas, az apróságok tárolásához, akár fesztiválon, kerékpározásnál, vagy kutya sétáltatásnál is.

Ha a kép alatt, a nagyításra kattintasz, akkor az apróbb részleteket is láthatod!

Barna, virágos, fesztivál övtáska 2. jellemzői

kézműves termék, készítette: bkrisztina

technika

színek

termékkód
3377502

feltöltve
2019. március 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barna, virágos, fesztivál övtáska 2. szállítása

Késztermékek, ezen a linken láthatók: http://www.meska.hu/Shop/index/12594?order=keszleten

A nálam vásárolt termékeket mindig újra hasznosított kartonban, gondosan csomagolva, vagy buborékos belsejű borítékban postázom, hogy szállítás közben ne sérüljön a termék. Személyes találkozáskor átvett termékeknél, ha esetleg szükséges (táskánál, vállpánt hosszának beállítása, a tulajdonos méretének megfelelően), kisebb átalakításokat azonnal megcsinálok. Ha bármilyen probléma felmerül a vásárolt terméknél, 1 hónapon belül kicserélem, vagy másikat készítek. A szállítási költség tartalmazza a csomagolás költségét is.
Több termék vásárlása esetén, a posta költség csak tájékoztató jellegű! A termékek súlyának pontos tudatában, egyeztetés után tudom megadni a pontos összeget!

Személyes átvételre, Budapesten, a Batthyány tér környékén van lehetőség.

UTÁNVÉTELLEL NEM POSTÁZOK TERMÉKEKET! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNÖM!

A posta, 2017-es szabálya szerint, a 22.9 cm. +32.9 cm. +2.4 cm-nél nagyobb küldeményt csak csomagként lehet postázni, ezért a nagyobb méretű táskák, ruhák és mellények posta költsége a csomagfeladáshoz igazodott! A megadott érték, ( 1550 Ft.) 2 kg-ig érvényes!

Ajánlom a FOXPOST csomagautomatába történő postázást, ez esetben a nagyobb termékek posta költsége kedvezőbb! A nagyobb bevásárló központokban, élelmiszer üzletekben találhatóak ilyen FOXPOST csomagautomaták. Kérésre, szívesen megnézem, hogy a Te címedhez, melyik automata esik legközelebb!

DPD Háztól-házig futárszolgálat minden terméknél választható! Ára: 1380 Ft.
========================================
%%% VÉGKIÁRUSÍTÁS!!! ÓRIÁSI AKCIÓ!!!!
KÉSZLETEN LÉVŐ BLÚZOK: 990 FT.
SZOKNYÁK: 1990 FT.
RUHÁK: 3990 FT.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 550 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 770 Ft 1 690 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
FOXPOST csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Posta pontra (postán maradó) és MOL/COOP címzés esetén 1 400 Ft 1 400 Ft
DPD Háztól-házig futár, előre fizetéssel 1 380 Ft 1 380 Ft

Barna, virágos, fesztivál övtáska 2. alkotója: bkrisztina

bkrisztina Meska interjú az alkotóval »

Köszönöm, hogy benéztél a boltomba!

Boros Krisztina vagyok.

Ha érdekelnek a patchworkös és rátétes technikával készült ruhák, mellények, táskák akkor jó helyen jársz.
Életem egy kis részét Ázsiában töltöttem, innen hoztam magammal azt a színvilágot és technikát amit ott a gyakorlatban láttam és tapasztaltam.
Diploma munkámat is patchwork technikával készítettem el, amely néhány szakfolyóiratban és a TVben is megjelent.
Az alkotás tölti ki a napjaimat, de a télből és a szürkeségből mindig elmenekülök Ázsiába egy kis feltöltöttségre.
Ha egyedi kívánságod van azt is meg tudom oldani, ha megbeszéljük.
Várom kedves érdeklődők bátor jelentkezését!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: