Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Babagubós szett

Babagubós szett leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Baglyos mintával készült szett .Kényelmes és meleg babagbó polár bélést és meleg színeket kapott így nem csak meleg kis fészket biztosít az alváshoz,de színeivel és formájával,remek lehetőséget biztosít a matatásra a kis gyermek kezeknek.A szett része még egy fűzős magas szárú kocsicipő és egy bélelt téli sapka is.A kocsi cipő is a babagubó színeivel harmonizálva készült illetve a sapka is bájos baglyos mintával készült.
A szett elemei külön-külön is megvásárolhatók!Kérlek vásárlás előtt érdeklődj.

Babagubós szett jellemzői

kézműves termék, készítette: Zsupszika
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

technika

színek

termékkód
3318143

feltöltve
2019. január 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Babagubós szett szállítása

A kiválasztott illetve megrendelt termékeket személyesen Győrben lehet átvenni,akinek erre nincs lehetősége,annak szívesen postázom.A termékek legnagyobb része megrendelésre készül,annak érdekében,hogy az Ön igényeit maximálisan kielégítse!A megrendelt terméket a lehető leggyorsabban igyekszem elkészíteni Önnek,de a megrendelések torlódása esetén a várakozási idő kitolódhat.Kérem ezt vegye figyelembe a vásárlásnál.A postaköltség előre utalás esetén 700 Ft,-,amennyiben legalább 3 terméket illetve 8000 Ft,- felett rendel,úgy a postaköltséget átvállalom.
Legkésőbb az utalás beérkezését követő munkanapon tudom postázni a küldeményt.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 1 700 Ft
Postai küldemény (Postán maradó) 800 Ft 800 Ft
Foxpost (automatába) 1 000 Ft 1 000 Ft
Foxpost (házhozszállítással) 1 300 Ft 1 300 Ft

Babagubós szett alkotója: Zsupszika

Zsupszika Üdvözlöm!

Engedje meg ,hogy bemutatkozzam és így tegyem személyesebbé a vásárlást. Horváth Zsuzsanna vagyok,Győrben élek a családommal.Időm nagy részét a két kisfiammal töltöm.Az estéim nagy része illetve az éjszaka pedig a hobbimé,azaz a kötésé illetve a horgolásé.Már gyermekkoromban "megfertőzött" a kézimunka szeretete,amelyet kihagyásokkal,de azóta is szívesen csinálok.Barátok kérésére kezdtem el gyermeksapkákat készíteni,innentől kezdve nem volt megállás,mindig újabb és újabb kérések,kívánságok érkeztek,amelyeket igyekeztem minél jobban kivitelezni.A gyermekek illetve a szüleik arcán látott öröm,az elkészült sapka láttán,minden éjszakai ébrenlétet és fáradtságot elfeledtet.Ezúton is köszönöm minden kedves vásárlómnak azt a sok sok pozitív visszajelzést,amit tőlük kapok,rengeteg energiát ad!
Köszönöm!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: