Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Receptkönyv - kemény borító lila, piros, rózsaszín, saját illusztrációkkal

Receptkönyv - kemény borító lila, piros, rózsaszín, saját illusztrációkkal leírása

rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

Konyhai receptkönyv, receptes füzet, a borítón és előzéken saját illusztrációimmal. Kemény fedeles, üres, matt, jól írható, hófehér lapokkal teli könyv, amiben saját receptjeidet gyűjtheted. Cérnafűzött, matt fóliázott, tartós, masszív. Borítón "Receptek" felirat, körülötte saját rajzok. Jellemző színei: lila, piros, rózsaszín, fehér.

-füzet, könyv
-cérnafűzött
-színes, illusztrált kemény borító, matt fóliával
-színes, illusztrált előzék elöl-hátul
-100 lap, 200 oldal 80 g fehér, ofszetpapír belső
-könyv mérete: 160 x 200 mm (álló)
-gerinc: 15 mm
-súly: 356 g (receptek nélkül :)

Gondosan csomagolva postázom. Heti egyszer megyek postára, ha elsőbbségi feladást szeretnél, jelezd, kérlek! Ebben az esetben a postaköltség magasabb lesz.

Minden jog fenntartva ? Cornides Ágnes

Receptkönyv - kemény borító lila, piros, rózsaszín, saját illusztrációkkal jellemzői

képzőművész termék, készítette: agnescor
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

termékkód
2701680

feltöltve
2017. december 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Receptkönyv - kemény borító lila, piros, rózsaszín, saját illusztrációkkal szállítása

Személyes átvétel Badacsonytomajban.

Celofánban, karton közé téve, buborékos borítékban küldöm a nyomatokat. A csomagolásnak nincs külön díja. Péntekenként megyek postára, ha elsőbbségi feladást szeretnél, kérlek, jelezd, akkor a lehető leggyorsabban postázom. Ebben az esetben azonban a postaköltség magasabb lesz.

Felelősséget csak ajánlott küldeményért tudok vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 690 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 870 Ft

Receptkönyv - kemény borító lila, piros, rózsaszín, saját illusztrációkkal alkotója: agnescor

agnescor Gyerekkorom óta rajzolok mindennel és mindenre, ami a kezem ügyébe akadt. Közben elvégeztem pár iskolát, festettem, szitáztam, filmeztem, fotóztam. Dolgoztam rendezőasszisztensként, grafikusként. Aztán szültem három kislányt, és a velük együtt rajzolt, nyomtatott és festett dolgokból este titokban könyvet, képet, textilt terveztem, rajzoltam. Mostanában ők, a meséink, a környezetünk, a napjaink leghétköznapibb dolgai inspirálnak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek