Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

I pick you -idézetes fém ékszer

I pick you -idézetes fém ékszer leírása

Maratott gitár pengető, "I Pick you"

A felület érdekessége a kiemelkedő betűk.
Hogy épp mennyire rusztikus, vagy sima, az meglepetés, de külön kérheted, hogy mire törekedjek :)
Ideális ajándék gitárosoknak és gitár rajongóknak!
Különösen szép ajándék a fiúknak (de a lányok is szeretik).

Elkészítési idő 5-6 munkanap, amig el nem adom a képen láthatót, akár másnap tudom küldeni.

Kézzel készítem ezt a medált, 1 mm -es vörösrézlemezből kézzel fűrészelem, saját egyedi tervet készitettem hozzá, és maratok ki belőle, és gondosan csiszolom, hogy sima legyen és antikolom.

A medál, mellé egy igényes bőrszíj jellegű láncot is adok. A készlettől függően de általában fonott láncot, az jól illik hozzá.

A pengető körülbelül akkora, mint egy átlagos gitár pengető. Szélesség: 30 mm, Hossz: 33mm

I pick you -idézetes fém ékszer jellemzői

kézműves termék, készítette: amuletta
anyag

saját alapanyag
Saját maratott lemez.

jellemző

színek

termékkód
2698696

feltöltve
2017. december 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

I pick you -idézetes fém ékszer szállítása

Készleten levő termékeket 3 napon belül postázom, a többit előreláthatólag 10 munkanapon belül.

Ha a termék nem tetszik, nem megfelelő minőségű 14 napon belül visszaküldheted, és visszafizetem az árát. A postai költség téged terhel.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 605 Ft 705 Ft

I pick you -idézetes fém ékszer alkotója: amuletta

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: