Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Duci madárkák a csodafánál 3inOne univerzális válltáska, oldaltáska, kézitáska

Eladva

Duci madárkák a csodafánál 3inOne univerzális válltáska, oldaltáska, kézitáska leírása

Anne Univerzális XL táskák - RENDELHETŐ!

Ha egy különleges, egyedi kézzel készült darabra vágysz, mely variálható, többféleképpen viselhető, strapabíró, kényelmes és trendi, akkor szeretettel ajánlom Neked ezt a táskát.

Handmade: a motívumok 100%-ban kézzel készültek textilbőrből, hímzőfonallal felvarrva, hímezve aprólékos, időigényes, sajátos munkával. Saját szabásminta alapján készült táska.

TOVÁBBI EGYEDI PARAMÉTEREI: A táska alapanyaga magas minőségű tweed szövet, az oldalsó, állítható vállpánt táskahevederből, a középső fix hosszúságú vállpánt textilbőrből készült megújult formában. A táska precízen kidolgozott, külső varrásvonalak és belső zsebek dísztűzéssel erősítetek.

Bélése 100% pamutvászon, melyet egyedileg vlies lapra szteppeltem, a külső szövet ugyanilyen alábélelést kapott, mely puhaságát és tartását fokozza - a szövet önállóan is jó tartású de így még tökéletesebb - összességében 4-5 rétegű, mégsem "paplanszerű". Cipzárral záródik, a belsejében 2 db nyitott és egy cipzárral zárható zsebet, valamint egy tollőrző rekeszt találsz.

MÉRETEI:
- szélesség 32-38 cm,
- magassága 26-32 cm,
- mélysége 10 cm,
- középső vállpánt hossza 45-70 cm között kérhető,
- az oldalsó pánt 70-130 cm között állítható táskaheveder antikolt szerelvényekkel,
- vízlepergető anyaga nem ázik át esőben.
- kézközt, vagy kifordítva mosózsákban mosógépben 30 fokon mosható.

HandMade by Anne

További XL Univerzális táskák: https://www.meska.hu/Shop/index/11325/51728

Duci madárkák a csodafánál 3inOne univerzális válltáska, oldaltáska, kézitáska jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
2658665

feltöltve
2017. december 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Duci madárkák a csodafánál 3inOne univerzális válltáska, oldaltáska, kézitáska szállítása

Kedves Vásárló!

A megvásárolt termékeket a lehető legrövidebb időn belül postára adom, így néhány napon belül kézhez kapod. A fizetéshez szükséges adatokat a Meska vásárlás-visszaigazolását követően közvetlenül e-mail címedre küldöm meg, ekkor tudjuk a további adatokat is pontosítani. Személyes átvételt jelenleg sajnos nem tudok vállalni.

A boltomban látható alkotások legtöbbje készleten van, azokat rögtön tudom postázni, ha meghatározott alkalomra szeretnél vásárolni, ezért nem tudsz a készítésre várni, a kész alkotásim között válogass, melyet a mellékelt linken találsz: http://www.meska.hu/Shop/index/11325?order=keszleten

Megtetszett valami az eladott alkotásaim közül, de nem találod a késztermékek, vagy rendelhető termékek között - Ebben az esetben üzenetben keress és elkészítem számodra.

Rendelhető termékek esetén kérlek vedd figyelembe, hogy termékeim, aprólékos, időigényes kidolgozással készülnek, ezért esetenként 1-3 hetet várni kell míg elkészülnek, rendelés előtt érdeklődj üzenetben aktuális időpontról.

A Magyar Posta szolgáltatásainak igénybevételével tudom továbbítani a termékeket, melynek jelenlegi kedvezményes díjairól az alábbiakban tájékozódhatsz.

- MPL Posta Csomagautomata esetében a szállítást az alábbi linken található címekre tudom küldeni:
https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

Termékeimre jogszabálynak megfelelő garanciát vállalok.

Folyamatosan igénybe vehető kedvezmények:
- Érdemes egyszerre több terméket vásárolni, mert ha vásárlásod összértéke a 20 000 Ft-ot eléri a postaköltséget én állom, bármely szállítási mód választása esetében.
- Boltomban kedvező szállítási díjjal vásárolhatsz minden 2000 Ft-ot meghaladó értékű termék vásárlása esetén 2 vagy több termék együttes vásárlása esetén további kedvezménnyel csökkentett szállítási díjjal számolok.
Anne

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 500 Ft 1 500 Ft
MPL posta csomagautomata 590 Ft 390 Ft
MPL postacsomag PostaPont, MOL, COOP Pont 690 Ft 490 Ft
Ajánlott küldemény Postán Maradó 550 Ft 350 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 890 Ft 690 Ft

Duci madárkák a csodafánál 3inOne univerzális válltáska, oldaltáska, kézitáska alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: