Fehérre égő agyagból készítettem ezeket a virágokat.. Mázazott,kétszer égetett kerámiák. A virágok átmérője 5,5 cm. .Zöld színű, 28...

kézműves termék, készítette: VintageGarden
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: kerámia, drót
technika: kerámia

Rózsaszín virágok

Rózsaszín virágok leírása

Fehérre égő agyagból készítettem ezeket a virágokat.. Mázazott,kétszer égetett kerámiák. A virágok átmérője 5,5 cm. .Zöld színű, 28-31 cm hosszú drótra ragasztottam őket. . . Az ár 3 szál virágra vonatkozik.Vidám ajándék lehet bármilyen alkalomra.

Rózsaszín virágok jellemzői

kézműves termék, készítette: VintageGarden
anyag

technika

színek

termékkód
3309694

feltöltve
2018. december 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsaszín virágok szállítása

10000 Ft feletti vásárlásnál INGYEN POSTÁZOK. A vásárlás előrefizetéssel történik.Ha megérkezik az utalás,aznap postázom a vásárolt terméket.
Küldhetem a terméket posta csomagautomatába,ennek díja 890 Ft. A posta honlapján tudod megnézni mely településeken van csomagautomata.Másik lehetőség: Vaterafutár MPL ennek díja 1090 Ft. Gyakorlatilag postán maradó,( PostaPont) vagy kérhető MOL/COOP PostaPontokra is.a díj szintén 1090 Ft. A választható Postapontokat a vaterafutár oldalán tudod megnézni.MPL vaterafutár házhoz szállítva 1310 Ft. KÖZÖS POSTÁZÁSI lehetőség ekszerkeramia kézművessel. KÉT BOLT 1 POSTAKÖLTSÉG!! :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft
MPL vaterafutár PostaPontra 1 090 Ft 1 090 Ft
MPL vaterafutár házhozszállítással 1 310 Ft 1 310 Ft
10000 Ft feletti vásárlásnál előreutalással 0 Ft 0 Ft

Rózsaszín virágok alkotója: VintageGarden

VintageGarden
Mit mondhatnék magamról ?
Fazekas vagyok, az agyag szerelmese.
Kísérletező,útkereső ember. Néha jó elvonulni,kivonulni,hinni a mesékben,várni a csodát,beszívni a rózsák illatát. Most ilyen kerámiák készülnek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: