Rendben A weboldalon sütiket (cookie) használunk a biztonságos böngészés és jobb felhasználói élmény biztosításához.
Az oldal használatával elfogadod a cookie-k használatát. Adatvédelmi tájékoztató

Csiga

Csiga leírása

késztermék, azonnal szállítható

Egyedi ajándék, evővillából készítem a szobrokat.

Csiga jellemzői

kézműves termék, készítette: villaart
késztermék, azonnal szállítható

színek

termékkód
3107390

feltöltve
2018. április 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csiga szállítása

Termékeimet előbb védőfóliába csomagolom ,majd borítékban vagy vastag papírba csomagolva vagy dobozban küldöm,így biztonságosan,sérülésmentesen érkeznek a vásárlóhoz.A termékkel együtt postázom a számlát is.

A postaköltség ajánlott -és elsőbbségi - árakat tartalmaznak a LEVÉLKÉNT küldhető termékekre!

10000 FT felett postaköltség ingyenes!!!!!!!!!!!!!!!!

A termékeket az utalás beérkezése után postázom.

A mindenkori postai díjszabás a mérvadó,ami a termék(ek) mérete és súlya miatt eltérhet az itt kiírt összegtől.(pl.Azok a termékek,amit csomagként tudok postázni :1100.-FT postaköltséggel).

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Csiga alkotója: villaart

villaart 3 éve kezdődött a hobbim kreatív ajándékot készítettem egy gitározó családtagnak. Az ajándék nem volt más, mint a gitározó alak megformázva, de az alapanyag nem volt hétköznapi: Villákból készítettem. Egy olyan tárgyból, amit mindennap használunk. Olyan nagy sikere lett, hogy a rokonságban másoknak is csinálnom kellet valamilyen figurát. Így születettek meg sorra a szobrok.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek